در مراسم رونمایی از محصولات جدید اپل !

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
زمان آن رسیده که کم کم اطلاعات جدید و رسمی مرتبط با محصولات جدید اپل را دریافت کنیم . تنها چند دقیقه دیگر باقی مانده تا ببینیم که اپل از سال گذشته تاکنون در حال ساختن چه محصولاتی بوده است .

آیفون های جدید

دوجدید در راه است ،7 و7 پلاس ! برای مدت زمان زیادی شایعه شده بود کهیک مدل Pro ازجدید را نیز در اختیار کاربران می گذارد اما پس از مدتی تایید شد که این دستگاه وارد بازار نمی شود .

درهای جدید نباید انتظار تغییرات زیادی را داشته باشیم زیراهر دو سال یک بار سبک طراحی خود را تغییر می دهد با وجود این می توان انتظار داشت که گوشی های جدید به یک کلید TouchID حساس به فشار بدون نیاز به کلیک کردن مجهز شده باشند و علاوه بر این دیگر  اثری از خطوط مزاحم آنتن و جک صوتی 3.5 میلی متری درهای جدید نباشد .

دوجدید از برخی جنبه ها با یکدیگر تفاوت دارند که ابعاد کلی و اندازه نمایشگر از جمله این تفاوت ها می باشند ؛ علاوه بر این ویژگی ها یک قابلیت دیگر نیز وجود دارد که تفاوت شایانی بین7 پلاس و مدل معمولی این گوشی هوشمند ایجاد می کند ؛ این قابلیت دو دوربین 12 مگاپیکسلی مدل پلاس می باشد که در پشت این دستگاه نصب شده است . 

اپل در ساخت هر دوجدید از یک پردازشگر 10 هسته ای استفاده کرده اما مدل پلاس را به یک رم 3 گیگابایتی و مدل استاندارد را به یک رم 2 گیگابایتی مجهز ساخته است . این سازنده علاوه بر این حافظه 16 گیگابایتی را کنار گذاشته و از ظرفیت های 32 ، 128 و 256 گیگابایتی در ساخت گوشی های جدیدش بهره گرفته است . 

گفته شده که این دو محصول رده بندی مقاومتی IPx7 را نیز به همراه خود دارند از این رو می توان انتظار داشت که7 بعد از غوطه وری در عمق یک متری به مدت 30 دقیقه باز هم به حیات خود ادامه دهد . حرف x از این امر حکایت می کند که هنوز مقاومت این گوشی هوشمند در مقابل گرد و خاک مشخص نشده است به همین دلیل اگر که علاقمند به دانستن این موضوع هستید ، باز هم باید برای مدتی منتظر بمانید . 

در مورد عدم استفاده از جک هدفون و روند جدیدی کهدر مورد تجهیزات گوشی جدیدش به پیش گرفته نیز جزییات زیادی تا به حال منتشر شده است . تا به حال اکثر کاربران موافق این قضیه بوده اند که گوشی جدید به همراه Lightning EarPod و آداپتور 3.5 میلی متری Lightning عرضه شود ؛ برخی نیز انتظار دارند که کوپرتینو بعضی از مدل هایجدید را با AirPod بی سیم نیز وارد بازار کند .

براساس شایعه هایی که اخیرا به گوش رسیده استدر نظر داردهای جدید را در 5 رنگ مختلف عرضه کند که رنگ های مشکی مات و مشکی پیانوی شیشه ای دو آپشن رنگی ارائه شده می باشند ؛ برخی از منابع خبری هم گفته بودند که رنگ آبی هم یکی از این آپشن ها می باشد با وجود این تحلیل گران صنعتی ایده دیگری دارند .

یک ساعت جدید 

دو سال مدت زمان زیادی برای بروزرسانی یک محصول می باشد اما حقیقتی که باید با آن کنار آمد این است که تنها دو سال از عمرگذشته است و تا 1 سال و نیم پیش کسی نمی توانست این محصول را خریداری کند به همین دلیل این تاخیر تا حدی توجیه پذیر می باشد .

جزییات زیادی در موردجدید منتشر نشده است به همین دلیل نمی توان با اطمینان زیادی در مورد ویژگی های این محصول حرفی زد با وجود این نکته مسلم این است کهمی خواهد به پشتوانه موفقیت بزرگی که در زمینه فروش نسل اول ساعت های خود داشت ، از یک ساعت جدید هم رونمایی کند .

در مجموع می توان انتظار داشت کهساعت جدیدش را با شکلی مشابه ساعت قبلی خود ولی چند قابلیت جدید نظیر یک گیرنده جی پی اس ، فشار سنج ، باتری بزرگ تر و ردیاب وارد بازار کند . می توان انتظار داشت که این محصول در مقابل نفوذ آب و خاک نیز مقاوم سازی شده باشد .

مطالبی که در این نوشتار شرح داده شدند خلاصه جزییاتی بود که در طول چند ماه گذشته در مورد محصولات جدیددر فضای مجازی منتشر شده بودند با وجود این هنوز هم نمی توان تا چند دقیقه آینده به طور دقیق نسبت به ماهیت این جزییات حرفی زد .

منبع: gsmarena

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید