اپلیکیشن توییتر هم اکنون در استور ویندوز 10

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 6 مرداد 94 ساعت: 20:56:04

بر اساس بررسی سایت ویندوز سنترال از این برنامه گزارشی از تجربه ی کوتاه کاربری با این اپلیکیشن در فضای ویندوز 10 منتشر شده است.نویسنده اشاره کرده است که با اجرای این برنامه خیلی تحت تاثیر قرار نگرفته و تجربه ی شگفت انگیزی برایش نبوده است ولی ظاهر ساده و خوبی دارد. در این نسخه از گزینه های برجسته استفاده نشده و طراحی ساده ای انجام شده است.برای مثال،گزینه ی تنظیمات با آیکون بزرگ،فلش به روزرسانی توییت های جدید و اطاعات مکانی "location info" وجود ندارد.به جای ان مانند آن چه در تصویر میبینید گزینه ی ونوشتن توییت تازه و رفرش کردن توییت ها در گوشه ی سمت چپ پنجره جای گرفته است.

1

در این برنامه یک ابزار جستجو تعبیه شده است.که استفاده از آن مفید،قابل دسترس و کاربردی است.آپلود عکس و توییت کردن به راحتی و جدا از محیط Home صورت می گیرد.همچنین در گزینه ی ME تنظیماتی قرار گرفته است که می توانید از آن ها استفاده کنید.همچنین در قسمت نوتیفیکیشن می توانید تنظیمات توییترتان را انجام دهید به طوری که دلخواهتان باشد.به طور محیط ساده و کاربردی دارد اما اگر به دنبال برنامه ای قوی برای توییترتان هستید همچنان بهترین گزینه برنامه ی Tweetium است.

براساس این گزارش تنها یک تجربه ی کوتاه کار با توییتر ویندوز 10 است و کاربران با نصب ویندوز 10 می توانند،این برنامه را به طور کامل تست کنند و از آن لذت ببرند.

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید