GeekBench معتقد است که آیفون 7 پلاس به یک رم 3GB مجهز می باشد !

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
چند روز قبل از این که اپل از گوشی های جدیدش رونمایی کند ، یک تحلیل گر از شرکت KGI گفته بود که آیفون 7 پلاس برخلاف مدل استاندارد آیفون 7 که یک رم 2 گیگابایتی را بر روی خود دارد ، احتمالا به یک رم 3 گیگابایتی مجهز می باشد .

امروزه همه کاربران دنیای گوشی های هوشمند با خط مشی رفتاریآشنایی دارند ؛ این سازنده با وجود این که دو روز پیش از گوشی جدید خود رونمایی کرده ، هنوز مشخصات دقیق آن را بر روی سایت خود منتشر نساخته است ؛ همین امر گیک بنچ را مجاب ساخته است که در این زمینه پا پیش گذارد و اطلاعات جالبی را منتشر کند .

اخیرا مشخصات دستگاهی با نام سری " iPhone9,4 " که اسم رمز7 پلاس می باشد ، در پایگاه داده های گیک بنچ ثبت شده است . اطلاعات درج شده از این امر حکایت می کنند که این گوشی هوشمند به یک پردازشگر دو هسته ای 2.23GHz ، رم 3 گیگابایتی و سیستم عامل iOS 10.0.1 مجهز می باشد . 

گیک بنچ علاوه بر مطالبی که در مورد ظرفیت رمجدید ارائه کرده اطلاعات جالب دیگری را نیز در اختیار کاربران گذاشته است که به نتایج تست گیک بنچ 4 مربوط می شود . این اطلاعات نشان داده اند که امتیاز گلکسی نوت 7 مجهز به پردازشگر اگزینوس در تست یک هسته ای گیک بنچ تقریبا نصف امتیاز7 پلاس و امتیاز مدل اج گلکسی S7 در تست های چند هسته ای 100 امتیاز کمتر از امتیاز7 پلاس بوده است . 

این نتایج به نحوی توپ و زمین را در اختیار طرفدارانمی گذارد اما نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است که بدون شک نتایج تست گیک بنچ 4 را نمی توان به طور مستقیم با نتایج تست گیک بنچ 3 مقایسه کرد زیرا نتایج این دو بنچمارک با توجه به انواع مختلفی از پردازشگرهای اینتل نرمال سازی شده است و علاوه بر این ممکن است کهیک مدل اولیه از7 پلاس جدید خود را برای تست در اختیار گیک بنچ گذاشته باشد که امکان تفاوت داشتن آن با7 پلاس نهایی وجود دارد . 

منبع: gsmarena

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید