لومیا‌های مایکروسافت به پایان کار خود نزدیک می‌شوند!

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
مایکروسافت تصمیم دارد به تولید گوشی‌های لومیا در اواخر سال جاری پایان دهد و احتمال می‌رود همان نزدیکی‌ها از سرفیس فون‌های خود نیز رونمایی کند.

به گزارش جی اس ام، آیا شما هم از پیشنهادهای تخفیفیروی گوشی‌های لومیا تعجب کرده‌اید؟ یا از کاهش قیمت رسمی روی این گوشی‌ها که هر چند وقت به چشم می‌خورد؟

شاید برای شما به عنوان یک هوادارو برند لومیا سخت باشد که پاسخ این سوالات را بفهمید. طبق گزارش رسیده از یکی از کارمندان مایکروسافت، این اقدامات در راستای فروش گوشی‌های باقی مانده لومیا است. اما چراقصد دارد گوشی‌های باقی مانده لومیا خود را طور کامل به فروش برساند؟ آیا می‌خواهد گوشی لومیای دیگری عرضه کند؟

این منبع می‌گوید که فروش گوشی‌های لومیا در دسامبر سال جاری برای همیشه به پایان می‌رسد و بنابراین مشخص است چرا این شرکت به هر مناسبتی قیمت این گوشی‌ها را برای مشتری‌ها کم می‌کند.

این احتمال وجود دارد کهدر ماه دسامبر تولید گوشی‌های لومیا را متوقف کند و تا چند ماه پس از آن نیز همچنان دیوایس‌هایی برای فروش موجود باشند. شاید هم دسامبر پایان کار برای گوشی‌های لومیا باشد.

مدت‌هاست شایعاتی از سرفیس‌فون‌هایبه گوش می‌رسد. ممکن است حالا که این شرکت قصد دارد به تولید لومیاهای خود پایان دهد، در زمانی همان حدود، از سرفیس فون‌های خود رونمایی کند. پیشتر گفته شده بوددر ماه اکتبر از سرفیس فون‌اش رونمایی می‌کند اما شایعاتی نیز شنیده می‌شود که سرفیس فون در اوایل سال 2017 رونمایی می‌شود.

 

منبع: gsm

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید