سامسونگ گلکسی نوت 7 منفجر شد، یک کودک شش ساله را سوزاند

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 22 شهریور 95 ساعت: 23:26:30

به گزارش نیویورک پشت یک سامسونگ گلکسی نوت 7 دیگر منفجر شد، اما این بار در دستان یک کودک شش ساله. گزارش شده است که این کودک دچار سوختگی شده و می ترسد نزدیک هرگونه دستگاه دیگر شود. 
مادر بزرگ کودک به روزنامه نیویورک پست گفت: " وقتی که باتری گوشی منفجر شد کودک در حال تماشای یک ویدئو بود. او هم اکنون در خانه است و حاضر نیست به هیچ گوشی تلفنی نزدیک شود." او گفت که با شرکت سامسونگ تماس گرفته است ولی از اعلام جزئیات این موضوع اجتناب کرد. 
سامسونگ یک فراخوان کلی در مورد همه گلکسی نوت 7 ها داده است چرا که همه آن ها در معرض خطر انفجار قرار دارند، به خصوص زمانی که در حال شارژ شدن هستند. حتی شرکت های هواپیمایی گفته اند که همه ی مسافرانی که گلکسی نوت 7 دارند ملزم به خاموش کردن گوشی خود در هنگام پرواز می باشند. انفجار این گوشی ها همچنین باعث به آتش کشیده شدن یک خانه در کالیفرنیای جنوبی شده است. 
همچنین کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده در مورد استفاده از این گوشی ها هشدار داده است. 

 

منبع: gizmodo

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


 • عموشامی
  2016-09-14 05:24:27

  شرکتی که فرت و فرت و کاملا بدون فکر و طرح و تیم تخصصی و استاندارد وکاملا بر پایه کپی کردن از محصولات دیگر توی خط تولیدش روزی یه گوشی جدید میزاین ، همین میشه نتیجش .کمپانی های دیگه یه سال و چند سال یه محصول و قطعه هاشو چک و بررسی میکنن اما زایشگاه سامسونگ حتی مقامی به عنوان طراح هم حتی نداره .

  پاسخ دادن
 • esmaeil
  2016-09-13 23:23:48

  حالا همه ملت میخوان به زورم شده یچیزی رو با نوت به آتیش بکشن بلکه خسارت بگیرن از سامسونگ

  پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید