نصب اندروید 6 بر روی بیش از 19 درصد گوشی اندرویدی

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
اندروید 6 حالا تقریبا روی 19 درصد دستگاه‌های اندرویدی نصب شده است

برای آن‎دسته از افرادی که ارقام مربوط به توزیع سیستم‎عامل‎هایرا دنبال می‎کنند، باید بگوییم که آخرین ارقام منتشر شده است. با توجه به این‎که تنها از عرضه‎ی7.0 نوقا مدت اندکی می‎گذرد، حدس می‎زنیم که دستگاه‎های زیادی تا الان آن را نصب نکرده‎اند و هنوز برای ظاهر شدن آن در داشبورد توسعه‎دهندگانزود است، بنابراین آخرین سیستم‎عاملدر این داشبورد مارشملو معرفی شده است.

با توجه به این صحبت، توزیعمارشملو در مقایسه با ماه گذشته با افزایش آمار روبرو شده است. طبق آمار منتشر شده، حالا 18.7 درصد تمامی دستگاه‎هایی که از گوگل پلی‎استور بازدید کرده‎اند دارای سیستم‎عامل6.0 مارشملو بوده‎اند. ماه گذشته این آمار 15.2 درصد بوده در نتیجه با یک رشد 3.5 درصدی روبرو شده است.

آن‎طور که به نظر می‎رسد مارشملو تنها آپدیت اندرویدی است که ارقام توزیع آن با افزایش روبرو شده است. به‎روزرسانی‎های قدیمی‎تر نظیرآب‎نبات‎ چوبی در واقع در حدود 0.5 درصد با کاهش روبرو بوده است ولی هم‎چنان با داشتن رقم 35 درصدی در راس این نمودار قرار دارد.کیت‎کت نیز در حدود 1.5 درصد، جیلی‎بین 1.1 درصد و بستنی حصیری و نان زنجبیلی با کاهش 0.2 درصدی روبرو بوده‎اند.

منبع: tech-news

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید