بازار ICT ایران ۱۲۰ هزار‌میلیارد تومانی می‌شود

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
برات قنبری، معاون وزیر ارتباطات روز گذشته در مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران با تاکید بر اینکه بازار ICT در حال رشد است، گفت: «پیش‌بینی می‌شود که تا ۵ سال آینده، بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور سه برابر فعلی رشد کند و ارزش این بازار ۳۵ هزار میلیارد تومانی به نزدیک ۱۲۰ هزار میلیارد تومان برسد.»

رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران ادامه داد: «فضای مجازی به سمت ایجاد فرصت در جهت توسعه اقتصادی در حرکت است. براین اساس برای حرکت به سمت توسعه اقتصادی در این بخش، نیازمند تحول شرکت مخابرات ایران هستیم. مخابرات در کنار برنامه‌های اقتصاد مقاومتی باید به سمت فناوری‌های نوین نیز حرکت کند و در این راه، چاره‌ای جز یک‌پارچگی شرکت‌های مخابرات استانی با مخابرات ایران نبود.»

به گزارش مهر، رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در مورد انحلال شرکت همراه اول و ادغام آن در شرکت مخابرات ایران نیز تاکید کرد: «این ادغام به معنای ازدست رفتن برند همراه اول نیست و از سال ۹۷ قصد داریم در جهت یکپارچه‌سازی، بخش تلفن ثابت و همراه، مدیریت مخابرات و همراه اول را یک‌پارچه کنیم. در این تصمیم حقوق سهام‌داران این شرکت به صورت قانونی حفظ خواهد شد.»

منبع: شبکه

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید