آیفون 7 پلاس زیر تیغ جراحی ؛ باتری 2,900mAh و رم 3 گیگابایتی !

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
شما از امروز می توانید آیفون 7 و آیفون 7 پلاس را خریداری کنید اما اگر که از آن دسته از افراد هستید که می خواهید قبل از خریدن کالایی از همه جزییات موجود در آن سر در بیاورید به شما توصیه می کنیم که این مطلب را بخوانید .

جراحان سایت iFixit گفته اند که در بدن7 پلاس ارگان ها و اسرار زیادی وجود دارد ؛ این متخصصان توانسته اند این گوشی هوشمند را کاملا کالبد شکافی کنند . نتایج این کالبد شکافی توانست مطالب جالبی را در مورد اندازه باتری ، ظرفیت رم و سایر جزییاتی که برای کاربران اهمیت دارد اما کوپرتینو از آن ها حرفی نزده است ، ارائه کند . 

باتری 2,900mAh در کنار رم 3 گیگابایتی !

در داخل7 پلاس یک منبع تغذیه 2900mAh با مشخصات 3.82V و 11.1Wh وجود دارد که کمی بزرگ تر از باتری 2,750mAh6s پلاس ولی کوچک تر از باتری 2,915mAh6 پلاس می باشد . بررسی هایی که در گذشته بر روی6 پلاس انجام شده بودند نشان داده اند که این گوشی هوشمند به یک جک هدفون مجهز است اما فاقد موتور Taptic می باشد .

نکته دیگری که جراحان iFixit از روی آن پرده برداشتند به ظرفیت رم7 پلاس مربوط می شود ؛ این متخصصان ثابت کردند که7 پلاس به یک رم 3 گیگابایتی LPDDR4 مجهز می باشد . برخی معتقدند کهظرفیت رم این گوشی هوشمند را بالاتر برده است تا دوربین این دستگاه بتواند دو تصویر گرفته شده به وسیله دو لنز پشتی را بهتر با یکدیگر ترکیب کند و از این طریق کیفیت تصویر برداری را بهبود بخشد . 

ظاهرا7 پلاس قطعات جالب دیگری نیز داشته است که تصاویر آن ها را در ادامه این مطلب مشاهده می کنید :

منبع: phonearena

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید