تماشا کنید: درون آیفون 7 پلاس چه چیزهایی قرار گرفته؟

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
آیا دوست دارید بدانید درون iPhone 7 Plus اپل چه خبر است و از جزئیات قطعات این گوشی مطلع شوید؟

در حالی که فروش7 و7 پلاس هنوز شروع نشده است، یکی از کاربران به یکی از گوشی‌های7 پلاس دسترسی پیدا کرده و آن را باز کرده تا محتویات داخلی آن مشخص شود. احتمالا شما هم کنجکاوید که بدانید چه چیزی جای جک 3.5 میلی متری هدفون را گرفته است. آیفون‌های جدیدضدآب هستند وبه خوبی آنها را در برابر آب مقاوم کرده است. اما اگر بدنه آنها باز شود، این ویژگی از بین می‌رود و دیگر نمی‌توان روی ضدآب بودن این گوشی‌ها حساب کرد.

بزرگ‌ترین بخش درون این گوشی باتری است؛ باتری‌ای که ظرفیتی برابر با 10.22 وات ساعت (2676 میلی آمپر ساعت) دارد و ظرفیت آن اندکی کمتر از باتری 10.45 وات ساعتی6 پلاس است. با این حالوعده داده طول عمر باتری آیفون‌های جدید با بهینه‌سازی‌های انجام‌شده افزایش یافته است.

آیفون 7 پلاس اولین عضو خانواده آیفون‌هایاست که از دوربین دوگانه بهره می‌برد. هر دو دوربین این گوشی در بالای باتری به‌راحتی مشاهده می‌شوند.

همین روزها با دسترسی عموم به آیفون‌های 7 و 7 و پلاس شاهد اطلاعات دقیق‌تری از این گوشی‌ها خواهیم بود. در ادامه ویدئوی باز کردن7 پلاس را مشاهده می‌کنید.

بروزرسانی: با توجه به اینکه این نسخه ازپیش از عرضه عمومی آیفون‌هایباز و بررسی شده است، به نظر می‌رسد نسخه بررسی شده نسخه نهایی7 پلاس نیست. بررسی انجام شده توسط iFixit بر روی آیفون‌های عرضه شده، نشان می‌دهد باتری7 پلاس 2900 میلی آمپری است و محتویات داخلی آن نیز کمی متفاوت است.

 

منبع: gsm

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید