گوشی منفجرشده در دست کودک 6 ساله نوت 7 نبود!!

   
نام نویسنده:
 شنبه 27 شهریور 95 ساعت: 19:00:00

به گزارش جی اس ام، از زمان عرضه Galaxy Note7 و مشخص شدن اشکال باتری این دستگاه خبرهای متعددی در مورد آتش گرفتن آن شنیده‌ایم که بعضی از آنها وحشتناک است. چند روز پیش خبری در مورد سوختن دست‌های پسربچه‌ای 6 ساله بر اثر انفجار گلکسی نوت7 شنیدیم که در اینترنت سروصدای زیادی به راه انداخت. اطلاعات جدیدی که از این حادثه به دست آمده است مشخص کرده گلکسی نوت7 هیچ ارتباطی با این حادثه ندارد، بلکه گوشی دیگری از سامسونگ مسئول این ماجراست.

گفته می‌شود آتش گرفتن گوشی Galaxy Core Prime سامسونگ باعث سوختن دستان این کودک شده است؛ گوشی‌ای که 2 سال از عمرش می‌گذرد و اولین بار است که گزارشی در مورد اشکال در باتری آن منتشر می‎‌شود.

با توجه به اینکه گوشی Galaxy Core Prime امکان تعویض باتری دارد، این احتمال وجود دارد که حادثه به دلیل استفاده از باتری غیراستاندارد رخ داده باشد و نه اشکال در باتری اصلی سامسونگ. پیش‌تر نیز حوادث مشابهی برای محصولات سایر برندها پیش آمده بود که علت آن استفاده از شارژر و باتری غیراستاندارد بود.

با اینکه هنوز عامل اصلی این حادثه مشخص نشده، یکی از مسئولان سامسونگ گفته که ایمنی مشتریان اصلی‌ترین اولویت این شرکت است و هرکاری که از دستشان بربیاد برای این خانواده و فرزندشان انجام خواهند داد.

منبع: gsm

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید