راز خش خش کردن گوشی های آیفون 7s در چیست ؟!

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 29 شهریور 95 ساعت: 08:45:00

گزارش های منتشر شده توسط سایر منابع خبری نیز این مطلب را تایید کرده است . حال سوالی که مطرح می شود این است که چه چیزی در آیفون جدید باعث می شود که چنین صدایی به وجود آید ؟

استفان هکت از خبرگزاری 512 پیکسل اولین شخصی بود که این صدای عجیب را گزارش کرد . بعد از انتشار این گزارش کاربران دیگری نیز بلافاصله وجود آن را تایید کردند که دارل ایترینگتون از سایت خبری تک کرانچ ( TechCrunch ) نیز یکی از این افراد می باشد . 

در حال حاضر چند تئوری به عنوان علت این مشکل مطرح شده است با وجود این کوپرتینو هنوز هیچ یک از آن ها را تایید نکرده و جواب درستی به این معما نداده است .

جان فنگاس از سایت ان گجت ( Engadget )  می گوید : " برخی از متخصصان می گویند که عامل تولید کننده این صدا سیم پیچ های موجود در گوشی و یا سایر قطعات تولید کننده اثر الکترومغناطیسی می باشد ؛البته این مشکل سراسری نیست زیرا من یک آیفون 7 را با استفاده از تست آیس استورم اکستریم 3D مارک ( 3Dmark ) بررسی کرده ام . این تست یک بنچ مارک بررسی کننده سطح کارایی دستگاه های الکترونیکی می باشد که پردازشگر یک وسیله را تحت فشارهای بسیار بالایی قرار می دهد . آیفون 7 تست شده از این طریق هیچ گونه صدایی را ایجاد نکرده است . "

 مارکو آرمنت ، یک نویسنده و برنامه نویس iOS ، با لحنی طنز گونه در رابطه با این موضوع مطلب زیر را بیان کرده است :

" این صدا در جواب به هیجان زده شدن کاربران در هنگام عمل کردن پردازشگرهای مک با حداکثر توان ، توسط گوشی های آیفون تولید می شود . "

اینسایدر اپل هم گفته است که احتمالا عامل تولید کننده این صدا دستگاه های فرستنده RF و یا برخی دیگر از قطعات که با سیستم اسپیکر گوشی در ارتباط هستند ، می باشد .

خبرگزاری گیزمودو ( gizmodo ) در این زمینه با اپل تماس گرفته اما ظاهرا کوپرتینو هنوز جوابی قطعی به این مسئله نداده است . ظاهرا اپل گوشی استفان هکت را تعویض کرده است تا بتواند به نحوی نسبت به مشکل پیش آمده مسئولیت خود را ایفا کند . این جایگزین سازی برای کاربران می توان 5 – 7 روز زمان بر باشد . 

منبع: gizmodo

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


 • مجتبی ذکایی
  2016-09-20 16:34:51

  بله اما ظاهرا مشکل دارن!

  پاسخ دادن
 • arash
  2016-09-20 14:56:15

  iPhone 7s نیموده هنوز!!!! تاره 7 اومده!

  پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید