اندروید 7 روی گوشی‌های گلکسی اس 7 و اس 7 اج

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 31 شهریور 95 ساعت: 12:45:00

اینکه سامسونگ جدیدترین نسخه از سیستم‌عامل گوگل را بر روی پرچم‌داران فعلی خود منتشر کند جای تعجبی ندارد اما معمولا زمان عرضه‌ی این نسخه می‌تواند از اهمیت بالایی برای کاربران برخوردار باشد. به طور معمول، کره‌ای ها برای دو نسل از پرچم‌داران خود آپدیت‌های اندروید را منتشر می‌کنند و اگر همین روال برای نسل فعلی صادق باشد، گلکسی اس 6 نیز علاوه‌بر گلکسی اس 7 از اندروید نوقا بهره‌مند خواهد شد.

به‌هر‌حال بنچمارک Geekbench که امروز از گلکسی اس 7 منتشر شده نشان می‌دهد که سامسونگ در حال آزمودن اندروید نوقا بر روی پرچم‌داران سری S خود بوده است. همان‌طور که در تصویر نیز مشاهده می‌کنید، گلکسی اس 7 سامسونگ در این بنچمارک و با اندروید 7 دیده شده است.

سخت است که بتوانیم زمان دقیقی را برای انتشار اندروید 7 بر روی پرچم‌داران فعلی سامسونگ اعلام کنیم اما اگر سامسونگ همان روند منتشر کردن اندروید 6 را برای گلکسی اس 6 پیش بگیرد،‌ هر دو گوشی گلکسی اس 7 و اس 7 اج به اندروید نوقا به طور همزمان مجهز می‌شوند. بعد از این دو گوشی، کره‌ای گلکسی نوت 7 را به این نسخه به‌روز رسانی می‌کنند هرچند اعلام کرده‌اند که به زمان بیشتری برای این کار نیازمند هستند.

منبع: tech-news

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید