مشکلی جدید در آیفون که اپل نیز آن را تایید کرد

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
با توجه به نبود جک ۳.۵ میلی‌متری صدا در آی‌فون‌های ۷ و ۷ پلاس، کاربران یا باید از تبدیل لایتنینگ به جک ۳.۵ میلی‌متری استفاده کنند، یا از ایرپادهای مجهز به پورت لایتنینگ و یا از ایرپادهای بی‌سیم خود اپل. اما به تازگی مشکلی در ایرپادهای مجهز به لایتنینگ کشف شده که استاندارد جدید اپل را هم دچار مشکلاتی کرده است.

به گزارش جام جم آنلاین از آی‌تی رسان ، بر اساس آن چه که در بیزینس اینسایدر اعلام شده، به نظر می‌رسد به دلیل مشکل نرم افزاری، کلیدهای تنظیم صدا در ایرپادهای لایتنینگ پس از چند دقیقه از اتصال آن‌ها به آی‌فون از کار می‌افتند. البته در بخش پخش صدا مشکلی وجود ندارد ولی نمی‌توان آن را کنترل کرد، به این معنی که نمی‌توانید به تماس‌های تلفنی پاسخ دهید، میزان صدا را تنظیم کنید،را فعال کرده و یا موزیک را عوض کنید.

مشخص نیست که دقیقا چه چیز باعث این مشکل شده است،‌ اما با توجه به این که وب‌سایت بزرگی مانند بیزنس اینسایدر این خبر را ذکر کرده است، به نظر می‌رسد ایرپادهای زیادی دچار این مشکل شده باشند و تا به حال راه حلی برای این مشکل پیدا نشده باشد، به جز قطع اتصال ایرپادها و وصل مجدد آن‌ها به گوشی که آن هم موقتی است.

اما خبر خوش این است کهاز این مشکل آگاه است و تلاش می‌کند تا آن را برطرف کند. بر اساس آن چه یکی از کارمندان این کمپانی به بیزینس اینسایدر گفته، این مشکل با ارائه یک به‌روزرسانی در آینده حل خواهد شد.

منبع: jamejamonline

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


  • Amir
    2016-09-22 16:19:20

    سلام بنده توسعه دهنده اپل هستم اين مشكل در ios 10.1 رسيدگي شده و در نسخه نهايي برطرف خواهد شد

    پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید