اپل ساخت آیفون 8 را در فلسطین شروع کرده است !

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 7 مهر 95 ساعت: 22:35:01

بسیاری از طرفداران اپل هنوز در تلاش هستند که آیفون 7 را خریداری کنند با وجود این خبرهای جدید از این امر حکایت می کنند که کوپرتینو پروسه ساخت نسل بعدی این گوشی هوشمند را نیز آغاز کرده است . 

طبق اطلاعات منتشر شده توسط یکی از کارمندان اپل ، این سازنده فرآیند ساخت سخت افزارهای این گوشی هوشمند را که قرار است سال آینده وارد بازار شود ، در یک کارخانه در فلسطین آغاز کرده است . این شخص به خبرگزاری بیزنس اینسایدر گفته که آیفون جدید از یک سبک طراحی متفاوت و دوربینی ارتقاء یافته بهره می برد . در گذشته نیز منابع خبری اعلام کرده بودند که اپل می خواهد آیفون 8 را با یک بدنه سرامیکی و یک نمایشگر لبه به لبه وارد بازار کند . 

این کارمند فلسطینی علاوه بر این تایید کرده است که اپل می خواهد در سال 2017 سنت نام گذاری آیفون های خود را نیز تغییر دهد . طبق اطلاعات اعلام شده توسط این شخص آیفون بعدی قرار است با نام آیفون 7S وارد بازار شود که حرف S بر بهینه سازی نرم افزاری این گوشی هوشمند دلالت می کند .  

آیفون در سال 2017 ده ساله می شود و به همین دلیل انتظار می رود که اپل همه محدودیت های ساخت خود را در تولید این گوشی هوشمند کنار بگذارد . منابع خبری گفته اند که این احتمال وجود دارد که اپل آیفون جدیدش را با نام های متفاوتی نظیر آیفون ایکس ( iPhone X ) و یا آیفون انیورسری (iPhone Anniversary  ) نیز وارد بازار کند . 

اپل هنوز این مطالب را تایید نکرده است . 

منبع: cnet

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید