اپل ساخت آیفون 8 را در فلسطین شروع کرده است !

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
طبق گزارش های منتشر شده توسط بیزنس اینسایدر ( Business Insider ) آیفون بعدی قرار است در کشور فلسطین و با یک طراحی جدید ساخته شود .

بسیاری از طرفدارانهنوز در تلاش هستند که7 را خریداری کنند با وجود این خبرهای جدید از این امر حکایت می کنند که کوپرتینو پروسه ساخت نسل بعدی این گوشی هوشمند را نیز آغاز کرده است . 

طبق اطلاعات منتشر شده توسط یکی از کارمندان، این سازنده فرآیند ساخت سخت افزارهای این گوشی هوشمند را که قرار است سال آینده وارد بازار شود ، در یک کارخانه در فلسطین آغاز کرده است . این شخص به خبرگزاری بیزنس اینسایدر گفته کهجدید از یک سبک طراحی متفاوت و دوربینی ارتقاء یافته بهره می برد . در گذشته نیز منابع خبری اعلام کرده بودند کهمی خواهد8 را با یک بدنه سرامیکی و یک نمایشگر لبه به لبه وارد بازار کند . 

این کارمند فلسطینی علاوه بر این تایید کرده است کهمی خواهد در سال 2017 سنت نام گذاریهای خود را نیز تغییر دهد . طبق اطلاعات اعلام شده توسط این شخصبعدی قرار است با نام7S وارد بازار شود که حرف S بر بهینه سازی نرم افزاری این گوشی هوشمند دلالت می کند .  

آیفون در سال 2017 ده ساله می شود و به همین دلیل انتظار می رود کههمه محدودیت های ساخت خود را در تولید این گوشی هوشمند کنار بگذارد . منابع خبری گفته اند که این احتمال وجود دارد که اپلجدیدش را با نام های متفاوتی نظیرایکس ( iPhone X ) و یاانیورسری (iPhone Anniversary  ) نیز وارد بازار کند . 

اپل هنوز این مطالب را تایید نکرده است . 

منبع: cnet

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید