همراه اول با شعار دفتر کار همراه در جیب شماست!

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 8 مهر 95 ساعت: 12:45:49

سرویس MCI Office که با حضور مدیران همراه اول رونمایی شد، سرویسی است که توسط شریک تجاری همراه اول در ایران توسعه یافته و با مشارکت چندین اپراتور خارجی در چند کشور تجاری‌سازی شده است. این نرم افزار در ایران نیز با برند MCI Office و برای اولین بار تجاری خواهد شد. این سرویس علاوه بر مزایای نرم‌افزارهای تلگرام،‌ اسکایپ و سایر نرم‌افزارهای مشابه، امکان مدیریت یکپارچه اسناد را نیز داراست که سبب می‌شود آن را یک سیستم منحصر به فرد برای راهکاری سازمانی بدانیم.

در نهایت از این سرویس با حضور آقایان دکتر فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی، سرائيان مديرعامل مخابرات ايران، عطوفی معاونت بازاریابی همراه اول، رضا خواه مدیر کل فروش سازمانی و همچنین صدوقی مدیرعامل همراه اول، رونمایی و بهره‌برداری شد.

در زیر ویژگی‌های این سرویس را مشاهده می‌کنید:


اما شاید این سوال برای کاربران به وجود آید که دفتر کار همراه چه ویژگی هایی را در اختیار سازمان‌ها قرار می دهد که وی را مجاب به استفاده از این سرویس کند:

شاید اصلی‌ترین رقبای این دفتر کار همراه را اسکایپ، ایمو و تلگرام می‌توان دانست. در جدول زیر تمام ویژگی‌های این ۴ اپلیکیشن با یکدیگر مقایسه شده و مزیت‌های رقابتی که سبب می‌شود نت میتینگ که یکی از سرویس‌های MCI Office محسوب می‌شود را از سایر نرم‌افزارهای مشابه برتر باشد را مشاهده می‌کنید:

ضمنا این سرویس برای تمامی پلتفرم‌ها برنامه‌نویسی شده که افراد می‌توانند بر روی هر سیستم‌عاملی از آن بهره ببرند.

منبع: جی اس ام

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید