تولید آیفون 7 جت بلک برای اپل بسیار دشوار است !

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 8 مهر 95 ساعت: 15:45:00

به نظر می‌رسد علاوه بر استقبال بسیار بالا، یکی از دلایلی که موجب در دسترس نبود آیفون 7 جت بلک بوده است، مراحل تولید بسیار دشوار این رنگ است. اپل در زمان رونمایی از آیفون 7 توضیح داد که ساخت پوشش جت بلک به تلاش و مراحل زیادی نیاز دارد. این گوشی طی 9 مرحله روکش و پوشش می‌شود تا این میزان درخشش حاصل شود. اما همین درخشش معایبی نیز دارد و طی اولین روزهای عرضه مشخص شد که آیفون 7 جت بلک به شدت خط و خش پذیر است و اپل نیز به کاربران پیشنهاد داد که به منظور محافظت از گوشی خود از یک قاب محافظ استفاده کنند، پیشنهادی که به عقیده بسیاری از کاربران خنده دار بود زیرا قاب محافظ تمامی جذابیت این رنگ مشکی براق را می‌پوشاند.

 به گفته مینگ چی کو، تحلیلگر شرکت KGI Securities، تولید مدل‌های جت بلک آیفون 7 و آیفون 7 پلاس دشوار است. نرخ بازدهی این مدل ها کمتر از 70 درصد است به این معنی که حدود 30 درصد از تمامی آیفون‌های 7 و 7 پلاس جت بلک تولید شده با دستورالعمل‌های کیفی سختگیرانه اپل مطابقت ندارند.

 بلافاصله پس از زمانی که پیش فروش آیفون 7 جت بلک از نهم سپتامبر آغاز شد، زمان عرضه این مدل‌ها به بازار تا ماه نوامبر به تاخیر افتاد. در هر حال مینگ چی کو به تازگی مدعی شده که با وجود تقاضای بالای کاربران بری خرید آیفون 7، فروش این مدل‌های جدید در مقایسه با آیفون‌های سری 6s در سال گذشته با کاهش همراه خواهد بود.

 

منبع: تابناک

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


  • Farid
    2017-06-25 01:02:08

    يعني امكانش هست جت بلكهاي توي بازار٢دسته باشن يك دسته فرايندسخت گيرانه اپل وگذرانده وبه سادگي خش پذيرنيستندودسته دوم همينجوري زده بيرون وقتي تعداددرخواست اين رنگ بالا بوده وقتي نگاه به جت بلك خودم ميكنم اين احتمال درصدش خيلي بالاست براي من چندماهيه كه دورتادورش بدون محافظه ضربه هم خورده يه بارازدستم افتادروي پله فلزي گفتم تمام خوردشدولي حتي خش هم نيافتاد فقط ميترسم طلق پشتش ودربيارم وفرضيه بالا براي پشت ايفون صدق نكنه كلي خش بيفته روش واقعا لذت داره وقتي لبه هاي دورتادورش وبدون هيچ محافظي لمس ميكني فكركنم من چندصددوري زده باشم باهاش حالا اگه طلق پشتشم برداري چه شود

    پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید