گوشی های انفجاری! این بار نوبت آیفون 7 است.

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 27 مهر 95 ساعت: 12:20:48

در حالی که سامسونگ مشغول جمع کردن گلکسی نوت های انفجاری اش در سراسر دنیاست، این شرکت با مشکل دیگری نیز مواجه شده است: دستگاه های دیگرشان نیز ، از گلکسی اس 7 اج گرفته تا گلکسی نوت 2 های قدیمی نیز این مشکل را دارند. با وجود رقیبی مثل اپل که در حال انتشار آیفون 7 و 7 پلاس خود است، الان بدترین زمان برای بروز چنین مشکلی است. البته شاید دیدن یک تصویر روی سایت ردیت لبخندی بر لبان کارکنان سامسونگ ایجاد کند، همانطور که در تصویر می بینید یک آیفون 7 منفجر شده! 
دستگاه های گلکسی نوت 7 در هنگام شارژ شدن آتش می گیرند، اما کسی که این عکس را در سایت ردیت گذاشته، می گوید که آیفون 7 اش پیش از آن که به دستش برسد منفجر شده بود. این عکس حس آشنایی را به ما می دهد که در گوشی های سامسونگ زیاد دیده ایم، اما اینبار بدون برند سامسونگ. 
وقتی که از عکاس در مورد این عکس سوال شد، او این پاسخ را داد: " مطمئن نیستم، اما باید اتفاقی بین کارخانه و خانه افتاده باشد." 
همانطور که می بینید، پکیج داخلی نیز ضربه خورده اما خود جعبه کاملا سالم است. 
البته این اتفاق بسیار کم یاب است و این اولین باری است که خبری درمورد انفجار آیفون 7 می شنویم، به همین دلیل کسانی که این گوشی را خریده اند نگران نشدند اما باید حواسشان را بیشتر جمع کنند.  

 

منبع: phonearena

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید