گوشی بدون دکمه HTC به نام HTC Ocean

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 11 مهر 95 ساعت: 10:45:00

پس از آن افشاکننده دائمی با نام کاربری LlabTooFeR عنوان کرد که اچ تی سی می‌تواند این محصول جدید خود را در سه مدل مختلف عرضه کند: Ocean Master، Ocean Note و Ocean Smart سه مدل قابل عرضه این محصول بدون دکمه خواهند بود. از آنجایی که ما انتظار داشتیم اخبار بیشتری در ارتباط با این محصول به بیرون درز پیدا کند، خوشبختانه رندرهایی با کیفیت بالا در معرض دید عموم قرار گرفتند که می‌توانید در زیر آن‌ها را ببینید.

ایده‌ی یک دستگاه که به طور کامل عاری از هرگونه کلید فیزیکی است شاید کمی جذاب و عجیب و غریب باشد. گوشی‌های هوشمند چند سال اخیر هرچند تماماً قابلیت‌های خود را به صورت لمسی همراه با رابط کاربری لمسی خود ارائه می‌دهند؛ اما همچنان چندین دکمه فیزیکی از قبیل دکمه هوم، کلیدهای کنترل صدا و یک کلید پاور را حفظ کرده‌اند. حال خانواده معرفی نشده گوشی‌های HTC Ocean با توجه به اطلاعات کمی که ما از آن‌ها داریم، شامل یک قاب لمسی هستند که قابلیت‌های مختلف این چنینی را بدون نیاز به فشردن دکمه فیزیکی به ارمغان می‌آورند. به عنوان مثال یک کاربر می‌تواند انگشت خود را بر روی قسمت‌های مختلف قاب این گوشی بکشد تا اتفاق خاصی به وجود آید.

این گوشی هوشمند می‌تواند حاصل از ایده جذابی باشد و این تولیدکننده تایوانی با ساخت چنین محصولی، فراتر از مرحله طراحی گوشی‌های امروزی گام بردارد. در این رندرهای سه بعدی همچنین ما لبه‌هایی پخ، یک جک ورودی 3.5 میلی‌متری، یک ورودی USB تایپ C و همچنین دو دوربین پشتی کنار یکدیگر را نیز می‌توانیم ببینیم.

هرچند ما می‌دانیم که هنوز HTC Ocean به عنوان یک تئوری در دست کار است و زمان زیادی تا تماشای آن از نزدیک فاصله خواهیم داشت. بدون شک در بازاری که اغلب دستگاه‌ها شبیه به یکدیگر هستند، یک ایده بالقوه این‌چنینی می‌تواند جذاب و پرسود باشد.

منبع: Digiro

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید