نسل جدید پردازنده های KabyLake اینتل در خدمت مادربوردهای سری 100 ایسوس

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
با توجه به نزدیک شدن به زمان عرضه پردازنده های جدید اینتل سری Kabylake، ایسوس با بروزرسانی بایوس مادربوردهای جدید خود امکان پشتیبانی از این پردازنده های جدید را در مادربوردهای سری 100 خود مهیا کرده است. برای اطلاع از چگونگی عرضه بایوس و بروزرسانی آن با ما باشید:

 

شرکت ایسوس به عنوان بزرگترین و پرفروش ترین برنددر جهان، به کاربران خود اطمینان داد که با بروز رسانی بایوس مادربوردهای سری 100 خود، می توانند از نسل بعدی پردازنده های سری KabyLake اینتل هم استفاده کنند.

به روزرسانی با ساده ترین روش ممکن

ایسوس با استفاده از راهکار EZ Flash 3 امکان به روزرسانی امن و راحت را برای کاربران خود مهیا کرده است. به این منظور فقط کافی است وارد بایوس شوید. به بخش به روزرسانی بایوس توسط EZ Flash 3 مراجعه کرده و روی دکمه دریافت از اینترنت کلیک کنید.به طور خودکار آخرین نسخه بایوس سازگار باشما  را دریافت کرده و پس از اعتبارسنجی، به روزرسانی را انجام می دهد.

همچنین در صورتی که از مادربوردهای رده بالا استفاده می کنید، شما می توانید با دریافت بایوس از سایت ایسوس، آن را درون فلش ریخته و فقط برای سه ثانیه دکمه USB BIOS Flashback یا ROG Connect را فشار دهید تا به طور کاملاً اتوماتیک بایوس از فلش شما خوانده شده و بروزرسانی انجام پذیرد.

با توجه به تاریخچه مشکلات پیش آمده در هنگام بروز رسانی بایوس، ایسوس پس از چند مرحله چک کردن فایل، بروزرسانی کامل را بدون خطا انجام می دهد. برای دریافت و اطلاع از آخرین بروزرسانی ها به سایت ایسوس مراجعه نمایید.

www.asus.com

 

 

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید