Elite x3 آخرین گوشی هوشمند مجهز به ویندوزفون

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
Elite x3 آخرین گوشی هوشمند مجهز به ویندوزفون خواهد بود

گروه طراح این سیستم عامل که در رقابت باو ای او اسبه موفقیتی نرسیده اند احتمالا سیستم عامل مذکور را بازنشسته می کنند و سپساستراتژی تازه ای را برای موفقیت در بازار سیستم عامل های همراه دنبال خواهد کرد.

نکته جالب این است که اچ پی خود تلاش کرده بود سیستم عامل همراه webOS را همه گیر کند، اما در سال ۲۰۱۱ آخرین گوشی خود که مجهز به این سیستم عامل بود و Veer G۴ نام داشت را روانه بازار کرد.

طراحی Elite x۳ به گونه ای است که تلاشی برای وداع قدرتمندانهبا بازار گوشی های هوشمند تلقی می شود. عرضه عمومی این گوشی در فروشگاه هایاز هفته آینده آغاز می شود. قرار بود این گوشی چند ماه پیش به بازار بیاید که به علت مشکلاتی در دوربینش به تعویق افتاد.

از جمله امکانات مناسب این گوشی می توان به نمایشگر ۵.۹۶ اینچی AMOLED، پردازنده Snapdragon ۸۲۰، باتری ۴۱۵۰ میلی آمپری، ۴ گیگابایت رم، ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی و قابلیت اتصال به نمایشگر رایانه های رومیزی با استفاده از فناوری Continuum اشاره کرد. همچنین می توان با استفاده از برخی لوازم جانبی عرضه شده همراه این گوشی آن را به یک لپ تاپ هم مبدل کرد و برای انجام امور مختلف کاری و شخصی به کار گرفت.

قیمت این گوشی به تنهایی ۶۹۹ دلار است و در صورت خرید لوازم جانبی اتصال به رایانه قیمت آن به ۷۹۹ دلار افزایش می یابد.

منبع: دیتا لینک

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید