گلکسی S8 سامسونگ زودتر از موعد معمول خود عرضه نمی شود !

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 18 مهر 95 ساعت: 20:53:47

سامسونگ هنوز در این زمینه حرفی نزده ؛ به همین دلیل نمی توان گفت که این سازنده می خواهد عرضه نوت 7 را متوقف سازد و به جای آن گوشی گلکسی S8 را زودتر از زمان تایید شده وارد بازار کند؛ البته منابع خبری امروز تایید کردند که گلکسی S8 طبق برنامه هرساله سامسونگ وارد بازار می شود و Ricciolo هم یکی از این افراد بوده که علاوه بر این تصویری از حضور سامسونگ در کنگره جهانی موبایل برای رونمایی از گلکسی S8  را منتشر کرده است. 

سازنده کره ای هرساله در کنگره جهانی موبایل که در شهر بارسلونا برگزار می شود از نسل جدید گوشی های سری S خود رونمایی می کند. این سازنده در MWC 2016 از مدل گلکسی S7 رونمایی کرد، به همین دلیل می توان انتظار داشت که سال دیگر هم در همین رویداد از مدل جدید این گوشی هوشمند رونمایی گردد. همایش MWC 2017 از تاریخ 27 ماه فوریه تا 7 ماه مارس ( 9 اسفند تا 17 اسفند ) برگزار می شود. 

علی رغم منفجر شدن برخی از گوشی های جدید گلکسی نوت 7 که با مدل های معیوب قبلی جایگزین شده اند، سازنده کره ای هوز تصمیمی در این زمینه که می خواهد به تولید این محصول پایان یا ادامه دهد، نگرفته است.

در برخی از گزارش ها آمده که سامسونگ برای مقابله کردن با آیفون 7 در پروسه ساخت نوت 7 عجله کرده و همین امر باعث بروز آمدن مشکلاتی در کیفیت ساخت این محصول شده است. اگر که این مطلب صحت داشته باشد تعداد افرادی که در سامسونگ می خواهند که گلکسی S8 زودتر از وقت واقعی خود وارد بازار شود، زیاد نخواهد بود. 

منبع: sammobile

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید