شرکت ویرچوال اینسترومنتس (Virtual Instruments) نرم افزار ویرچوال ویزدم(VirtualWisdom) را برای نظارت مجازی بر روی همه چیز ارایه نموده است

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 13 مرداد 94 ساعت: 19:26:28


طبق نظر سیمون رابینسون: زیر ساخت IT نه تنها از نظر اندازه بلکه از نظر پیچیدگی در حال رشد است و تقاضای روز افزونی را میان مجریان سازمان ها بزرگ برای مدیریت و تعریف استراتژی های چالش برانگیز در حوزه ی IT مشاهد می نماییم.
مدیریت کارایی زیر ساخت (IPM) همان نظارت بر تمامی قسمت های زیرین یک مورد تجاری و همچنین نظارت بر تمامی زیرساخت های آن است. ویرچوال ویزدم 4.3 یک راه حل پلتفرمی- خنثی IPM است که با استفاده از مجموعه ای از پروب ها در محیط های فیزیکی، مجازی و محاسبات ابری کار می کند و بخش های متفاوت معماری سازمان تجاری را مدیریت می کند. علاوه بر پروب های سرور های مجازی، ویرچوال ویزدم از پروب های بدون عامل برای مدیریت سوییچ های شبکه و فضای ذخیره سازی NAS بهره می گیرد. با مرتبط کردن و تحلیل داده در سرتاسر زیر ساخت، ویرچوال ویزدم 4.3 امکان شناسایی مسایل پیش از رخ دادن بحران و بهینه سازی را که منجر به تنزل کارایی و نارضایتی مشتریان می شود را فراهم می آورد.

VMCoordinator w 600

در نسخه ی جدید این نرم افزار پروب های نرم افزاری ای در نظر گرفته شده اند که از Hyper-Vی مایکروسافت و PowerVM از شرکت IBM پشتیبانی می کنند، این امکان دیدی عمیق تر را برای پشته ی شبیه سازی فراهم آورده و امکان جایگزاری و اندازه گیری مناسب بار کاری را ممکن ساخته است.
آخرین نسخه این نرم افزار پشتیبانی از پروتکل ذخیره سازی را گسترش داده است که شامل پروب های سخت افزاری اضافه تر برای NAS و کانال فیبری از طریق اترنت (FCoE) است.
علاوه بر ویژگی های جدید، به روزرسانی 4.3 مدل ارسال محاسبات ابری (cloud computing delivery) را پیشنهاد می دهد که با آرایش ویرچوال ویزدم ترکیب می شود. تحلیل ها به سوی ابرها هل داده می شوند و بدین ترتیب انعطاف پذیری برای گسترش نیازمندی های سازمان های تجاری بزرگ در عین کمینه نمودن هزینه ها فراهم می آید.
هم اکنون می توانبد ویرچوال ویزدم 4.3 را تهیه نمایید. پروب های سخت افزاری NAS و FCoE قرار است تا انتهای امسال وارد بازار گردند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید