کمپانی اچ‌پی به استراتژی و راهبرد تغییر نسخه‌ی سیستم‌عامل ویندوز به نسخه‌ی جدید آن، ویندوز ده، کمک می‌کند.

   
نام نویسنده:
 شنبه 17 مرداد 94 ساعت: 05:16:03


کمپانی اچ‌پی معتقد است که توسعه‌دهندگان در زمینه‌ی فناوری اطلاعات، این بسته را ارزیابی خواهند کرد و به این ترتیب هزینه و ریسک کوچ از یک سیستم‌عامل به نسخه‌ی جدیدی از یک سیستم‌عامل، در مقیاس بزرگ، پایین خواهد آمد و در این صورت کاربران قادر هستند در این زمینه شاهد نوآوری باشند و تجربه‌ای شخصی‌تر در زمینه‌ی کامپیوتر داشته باشند.
این کمپانی این امکان را فراهم کرده است که گروهی از کاربران استفاده از نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل ویندوز، ویندوز ده، را تجربه کنند و به صورت آزمایشی و تست نسبت به رابط کاربری، قابلیت‌ها و ناسازگاری‌های این نسخه‌ی جدید، پیش از اینکه به صورت عمومی به بازار عرضه شود، دید پیدا کنند.
در صورتی که به محیط به صورت پیشاپیش اعتبار داده شود، فناوری اطلاعات قادر است استراتژی و راهبرد رایانش کاربر نقطه‌ی پایانی را تنظیم کند و یا حتی سرعت جابه‌جا شدن بین سیستم‌عامل‌ها، به نسخه‌ی جدید ویندوز و معرفی مجازی‌سازی را متعادل سازد. این در حالی است که در تمام مراحل هدف کنترل هزینه و خطر مد نظر قرار گرفته است.
سرویس‌های تغییر وضعیت ویندوز ده اچ‌پی، شامل مجموعه‌ای کامل از سرویس‌ها برای ارزیابی، طراحی، پیاده‌سازی، استقرار و پشتیبانی از نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل ویندوز، ویندوز ده، به عنوان محیطی دیجیتالی برای تغییر سیستم‌عامل به نسخه‌ی بالاتر از سیستم‌عامل ویندوز می‌شود.
شرکت مایکروسافت می‌گوید سرویس‌هایی که شرکت اچ‌پی روی پلت‌فرم شرکت مایکروسافت فراهم آورده است به این موضوع کمک می‌کند که کاربران و مشتریان از قابلیت‌ها و بخش‌های نوآورانه و یکتای مجموعه‌ی ابر رایانشی مایکروسافت، مثل ویندوز ده و آفیس بهره‌مند شوند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید