گوشی ال جی V30 تنها یک نمایشگر دارد!

   
نام نویسنده:
 شنبه 29 آبان 95 ساعت: 21:41:52

فلسفه خوش بینی طرفداران گوشی های سری V ال جی را قانع می سازد که امیدوار باشند که سازنده این گوشی های هوشمند می خواهد یک تغییر بهتر را در گوشی جدید خود ایجاد کند با وجود این ایوان بلس چندان تمایلی به دادن اطلاعاتی در این زمینه نداشته است.

V10 اولین گوشی از طرف شرکت ال جی بود که به یک نمایشگر ضخیم تر به عنوان یک مشخصه فریبنده مجهز شد؛ بعد از این محصول سازنده کره ای سپس با عرضه گوشی ال جی V20 و ارائه یک نمایشگر بهتر توانست کمی جایگاه خود را در میان کاربران بهبود بخشد. 

نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است که نمایشگر ثانویه در آینده ای نزدیک به صورت یک ویژگی معمولی از طرف سازندگان گوشی های هوشمند عرضه نمی شود، با وجود این کاربران زیادی هم اکنون خواستار آن شده اند. 

ایوان بلس اطلاعات خود را بر مبنای تصاویر و جزییاتی که اخیرا در مورد گوشی ال جی V30 منتشر شده، عرضه کرده است؛ اگر که این شخص این اطلاعات را در اختیار منابع خبری نگذاشته بود به سختی می توانستیم بگوییم که مطالب جدیدی در مورد محصولی که قرار است 9 ماه دیگر در معرض عموم قرار گیرد، منتشر شده است از این رو می توان به اطلاعات منتشر شده تا حدی اطمینان کرد.

اگر که یکی از طرفداران گوشی های سری V ال جی هستید و صرفا به دلیل نمایشگرهای ثانویه این محصولات به آن ها علاقمند شده اید، به شما توصیه می کنیم که نگران نباشید زیرا حتی اگر که اطلاعات کنونی ایوان بلس صحت داشته باشند، از آنجایی که فاصله زمانی زیادی تا رونمایی از گوشی ال جی V30 باقی مانده است می توان انتظار داشت که سازنده کره ای نظر خود را در مورد تصمیمی که هم اکنون گرفته است، عوض کند.

 

منبع: phonearena

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید