خرید از مایکت با استفاده از حساب ایرانسلی

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 4 آذر 95 ساعت: 11:45:00

 به نقل از فارنت، مایکت به‌عنوان مارکت پیشرو ایرانی در ارائه سرویس‌های جدید، این بار با همکاری ایرانسل بزرگ‌ترین اپراتور دیتای کشور ، برای اولین بار در ایران، سرویس پرداخت از شارژ اپراتوری (DOB: Direct Operator Billing) را به‌صورت آزمایشی راه‌اندازی کرده است.

کاربران ایرانسلی می‌توانند با انتخاب محتوای موردنظر خود از بین نزدیک به صد هزار برنامه و بازی قانونی موجود در مایکت، هزینه آن را از حساب ایرانسلی خود پرداخت کنند. برای استفاده از این نحوه پرداخت لازم است که آخرین نسخه مایکت را از اینجا دریافت کنید.

از مزایای مهم این همکاری دسترسی بهتر کاربران ایرانسلی به برنامه‌ها و بازی‌های موجود در مایکت و امکان خرید ساده‌تر و امن‌تر است به‌طوری‌که کاربر نهایی تنها با یک کلیک می‌تواند خرید خود را انجام دهد. توسعه‌دهندگان نیز به‌عنوان شرکای استراتژیک مایکت، نه‌تنها به زیرساخت‌های اپراتوری و کاربران بیشتری دسترسی پیدا می‌کنند بلکه می‌توانند ضمن افزایش درآمدهای خود، برنامه و بازی‌های بهتر و اشتغال بیشتری را به ارمغان بیاورند.

صنعت محتوای ایران که شامل انواع رسانه‌های جدید مانند برنامه، بازی، موسیقی، فیلم، کتاب و… می‌شود از پایه‌های اقتصاد مقاومتی و اشتغال‌زایی برای نسل جوان و فرهیخته کشور شناخته می‌شود.

 

منبع: فارنت

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید