شیائومی Mi 6 در ماه مارس با اسنپدراگون 835 می آید!

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 7 آذر 95 ساعت: 23:26:12

یکی از گوشی های خانواده گلکسی S8 سامسونگ با این پردازشگر و گوشی دیگر با پردازشگر اگزینوس 9 وارد بازار می شود؛ در کنار این محصولات شیائومی هم قرار دارد. این سازنده نیز می خواهد گوشی پرچم دار قدرتمند خود را در سال آینده با تراشه جدید کوالکام راهی بازار کند. 

یکی از تحلیل گران iSuppli گفته است که این گوشی هوشمند اولین گوشی چینی می باشد که با تراشه کوالکام اسنپدراگون 835 به فروش می رسد. در گذشته گفته شده بود که اوپو می خواهد گوشی فایند 9 (Find 9) را در ماه مارس ( 11 اسفند تا 11 فروردین ) با پردازشگر اسنپدراگون 835 وارد بازار سازد اما به نظر می رسد که این مطلب شایعه ای بیش نبوده است.

شیائومی در نظر دارد که گوشی پرچم دار جدیدش را نیز مانند مدل Mi 5 در ماه فوریه ( 13 بهمن تا 10 اسفند ) در معرض عموم قرار دهد. از آنجایی که کوالکام و سامسونگ اعلام کرده اند که پردازشگر جدید خود را در سه ماهه اول سال 2017 روانه بازار می کنند می توان با اطمینان گفت که اولین گوشی هایی که به این پردازشگر مجهز می شوند، در کنگره جهانی موبایل 2017 در معرض عموم قرار می گیرند. 

جزییات بیشتری در مورد گوشی شیائومی Mi 6 در دسترس نیست با وجود این انتظار می رود که با نزدیک تر شدن به زمان رونمایی از این محصول، اطلاعات بیشتری در مورد این دستگاه منتشر گردد. 

منبع: softpedia

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید