کتاب «۵۰ روش برای مدیریت تیم فروش» منتشر شد!

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 16 آذر 95 ساعت: 09:00:00

کتاب «۵۰ روش مدیریت تیم فروش» در ۵ آذرماه به طور رسمی معرفی و رونمایی شده است و اکنون در بازار قابل خریداری است. این کتاب به بیانی ساده و آسان نحوه مدیریت تیم فروش را برای مدیران فروش، کارشناسان فروش، دانشجویان و به‌ویژه آن‌هایی که علاقه‌مند به مفاهیم مدیریتی هستند، تشریح کرده است.

مفاهیم، موضوعات و مباحث اصلی مدیریت تیم فروش مطرح و روش‌های مهم و کارآمد در مدیریت تیم فروش به زبانی ساده و شیوا نقل شده است و مترجمان کوشیدند تا در ترجمه مطالب کتاب، بومی‌سازی مفاهیم را طبق فرهنگ فروش در کشور ایران لحاظ کنند.

این کتاب با سبک نوشتاری بسیار ساده و به‌روز، نحوه مدیریت تیم فروش را با ۵۰ روش کاربردی شرح داده است و مثال‌های ارایه‌شده در متن این کتاب، فهم و درک مطالب را ساده و روان ساخته‌اند. در پایان هر فصل پرسش‌هایی مطرح شده است که ذهن خواننده را درگیر موضوع مطرح شده می‌کند و خواننده با یافتن پاسخ پرسش و مطالعه کامل کتاب، مهارت‌ها و توانایی‌های خود را جهت مدیریت تیم فروش، گسترش خواهد داد.

فصول و عناوین کلی این کتاب شامل «توسعه فردی»، «ارتباطات»، «ایجاد روابط»، «انگیزه» و «پیشرفت فردی و تیمی» است که در هر بخش ترفندهایی کاربردی با مثال شرح داده‌ شده‌اند.

کتاب «۵۰ روش برای مدیریت تیم فروش» در ۱۶۴ صفحه و به قیمت ۱۴ هزار تومان عرضه شده است. علاقه‌مندان برای خرید و دریافت این کتاب می‌توانند به مراکز فروش کتاب‌های «کانون نشر علوم» مراجعه یا با شماره تلفن‌های ۶۶۴۹۴۹۱۱-۰۲۱ و ۶۶۹۶۱۵۶۸-۰۲۱ تماس بگیرند. تمام سود حاصل از فروش این کتاب به شیرخوارگاه حضرت رقیه اهدا شده است.

منبع: shabakeh-mag

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید