خودرویی عجیب و نامی عجیب تر از نیسان !!

   
نام نویسنده:
 شنبه 9 آبان 94 ساعت: 12:08:00

به گفته مدیر بخش طراحی نیسان ،Teatro for Dayz یک تابلو نقاشی برای خریدار می باشد . این وسیله الزاما یک خودرو نیست بلکه یک گجت پیشرفته متفکرانه می باشد که دارنده می تواند از آن برای حمل و نقل نیز استفاده کند . این خودرو برای خریدارانی ساخته شده است که هنوز حس کودکی را با خود به همراه دارند . یکی از طراحان شرکت نیسان می گوید : نیسان معمولا می خواهد با استفاده از ابزار طراحی حس سرعت ، قدرت و کیفیت برتر را به نوعی منتقل سازد . اما اگر خصوصیات خودرو تکنولوژی های قدیمی را به یاد خریدارانی که با اینترنت بزرگ شده اند بیاورد ، این پارامترها معمولا برای آن ها اهمیت چندانی ندارند . سرعت سنج و دیگر نمایشگرهای داشبورد درواقع تنها زمانی دیده می شوند که راننده بخواهد به آن ها توجه کند .

همان طور که گفته شد نیسان می خواهد با عرضه Teatro for Dayz توجه افرادی را به خود جلب کند که علاقه چندانی به یک خودرو ندارند . سخنگوی نیسان می گوید از آن جایی که Teatro for Dayz یک خودرو الکتریکی است ، راننده می تواند آن را در هر جایی پارک کند و از آن لحظه به بعد Teatro for Dayz دیگر یک وسیله حمل و نقل نیست بلکه حکم یک فضای سرگرمی را دارد ، فضایی بسیار جادار ، عجیب ولی مدرن .

نیسان در نمایشگاه توکیو موتور شو از پروژکتورهای زیادی استفاده کرد تا بتواند تصاویر امکانات داخلی Teatro for Dayz را نشان دهد اما زمانی که این خودرو ساز بتواند نمایشگرها را روی تمامی سطوح داخلی خودرو نصب کند ( حتی روی درها و شیشه ها ) ، Teatro for Dayz به یک فضای بزرگ سرگرمی مبدل می شود که با استفاده از یک باتری بزرگ کار می کند . Teatro for Dayz نام خنده داری برای یک خودرو است اما تکنولوژی و ایده بکار رفته در ساخت این وسیله بسیار هوشمندانه می باشد .

ZOKAEE256

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید