موافقت نامه کاربری

 

شرايط و الزامات استفاده از پایگاه خبری چهره و اخبار فناوری

پایگاه خبری "چهره و اخبار فناوری" براى جمع آوري و اطلاع رساني مهمترين اخبار فناوریي ،آموزش ، ويدئوفناوری، برسی و ... در فضاي مجازي به زبان فارسي ايجاد شده است. دسترسى و استفاده شما از سايت مشروط به رعايت شرايط و الزامات ذيل و قوانين ذکر شده، مى‌باشد. شما با ورود به سايت و مرور سايت، بدون هيچگونه محدوديت و شرطى "شرايط و الزامات" را پذيرفته و اقرار مى‌نماييد که هرگونه توافق ديگرى بين شما و پایگاه خبری "چهره و اخبار فناوری" در اين زمينه ملغى و بلا اثر خواهد بود. در صورت عدم موافقت با "شرايط والزامات" لازم است بلافاصله استفاده از اين سايت را متوقف نماييد.


شرايط و الزامات


با وجود آنکه دقت و تلاش معقول در جهت مميزي اطلاعات جمع آوري شده در سايت بکار رفته است اما به هيچ وجه نميتوان دقت و صحت آنها را تضمين يا ادعا نمو‌د. بنا بر اين پایگاه خبری "چهره و اخبار فناوری" هيچگونه تعهد و يا مسئوليتى در قبال ارجاع به اطلاعات گردآوري شده از سايتها ، اشخاص و يا شرکت‌ها را به عهده نمي‌گيرد.

استفاده ، مرور و جستجوي شما در سايت با مسئوليت شخصى خود شما صورت مى‌گيرد. پایگاه خبری "چهره و اخبار فناوری" تعهدى در قبال خسارات مستقيم، اتفاقى، تبعى، غير مستقيم و کيفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سايت ندارد.

اطلاعات موجود در سايت، از منابع رسمي و مورد تائيد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي گردآوري ميگردد و هيچ نوع رابطه‌ي حقيقي و يا حقوقي با اين سايت ندارند. مسئوليت مستقيم آگهي‌ها، با آگهي دهندگان آن مي‌باشد و صحت و سقم آن توسط پایگاه خبری "چهره و اخبار فناوری" ادعا و يا تضمين نمي‌شود.

هرگونه پيام يا مطلبى از جمله اخبار ، آگهي، عکس، ويدئو و غير آن که ب هپایگاه خبری "چهره و اخبار فناوری" ارسال مى‌گردد غير محرمانه و غير قابل تملک تلقى خواهد شد و تنها نام نویسنده در آن قید میشود. تمامي اطلاعات ارسال شده به پایگاه خبری "چهره و اخبار فناوری" مى‌تواند توسط سايت و کاربران آن به هر منظورى و بصورت غير محدود براي باز توليد، افشاءِ، مخابره، نشر، پخش و يا ارسال و الصاق بکار رود.

هرگونه باز نشر از محتوای تولیدی چهره و اخبار فناوری (وبسایت، اینستاگرام، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی) با ذکر منبع و درج لینک سایت بلامانع است.

سايت "چهره و اخبار فناوری" در مقابل اطلاعات سايتهاي ديگرى که با اين سايت مرتبط باشد، لينک داده شده باشد و يا لينک آن در سايت قرار داشته باشد، مسئول نيست. اين سايت‌ها توسط اشخاص و يا شرکت‌هاي ديگرى غير از پایگاه خبری "چهره و اخبار فناوری" ايجاد شده‌اند. سايت "چهره و اخبار فناوری" بعنوان ناشر يا مروج مطالب مندرج در اين سايت‌ها عمل نمى‌کند.

سايت "چهره و اخبار فناوری" به هيچ سازمان، نهاد و تشكل عمومي ، دولتي و نيمه دولتي وابسته نيست و بصورت خصوصي اداره مي شود و تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به "چهره و اخبار فناوری" مي باشد.

ارائه خدمات يا نرم افزار هاي رايگان باعث ايجاد حقي براي كاربر يا شخص ثالث نخواهد شد و در صورت لزوم،سايت "چهره و اخبار فناوری" مي تواند با صلاحديد خود از ارايه خدمات رايگان به كاربر خودداري نمايد.

اخبار، اسناد و مدارك موجود برروي اين وبسايت ممكن است شامل اشكالات تحريري يا غيرعمدي باشد. اما ما اين حق را براي خود محفوظ ميداريم كه در هر زمان و در صورت صلاح ديد خود ، نسبت به رفع هر نوع اشكال و يا حذف قسمت يا قسمت هائي از سايت اقدام نماييم. پایگاه خبری "چهره و اخبار فناوری" ممكن است هر نوع تغييرات ديگر را كه لازم بداند در سايت و مواد اطلاعات ، محصولات ، برنامه ها ، خدمات و يا قيمت ها (در صورت موجود بودن) و اخباري كه در اين سايت شرح داده شده اند در هر زمان و بدون اطلاع انجام بدهد.

اطلاعات کاربری فقط در نزد پایگاه خبری چهره و اخبار فناوری می‌باشد و برای دیگر مقاصد بازاریابی و تبلیغاتی به شخص سومی ارائه نمی‌شود.

نام کاربری و عکس مندرجه در پروفایل کاربری در صورت مغایرت با عرف و شئونات اسلامی مسدود می شود.

هرگونه سوءاستفاده از نام وب سايت "چهره و اخبار فناوری" و خدمات مرتبط ممنوع مي باشد.

قوانين جمهوري اسلامي ايران بر تعبير، تفسير، اجرا و تأثير اين توافق نامه حاکم خواهند بود.

چنانچه شما نگراني و يا نکته اي مبهم در اين موافقت نامه مشاهده مي‌نماييد، و نياز به تماس با "چهره و اخبار فناوری" در جهت توضيحات کامل تر و يا ايجاد شفافيت بيشتر مي كنيد لطفا به وسيله 'تماس با ما' با ما در تماس باشيد . "چهره و اخبار فناوری" سعي مي كند در کمترين زمان ممکن ،نسبت به رفع نگراني و مشکل به وجود آمده اقدام نمايد.

پایگاه خبری چهره واخبار فناوری از نشر نظرات که حاوی بی احترامی، تخطئه شخصیت و کوچک شمردن شخص، برند و یا شرکت باشد، جلوگیری میکند.
پایگاه خبری "چهره و اخبار فناوری" مى تواند با به روز کردن شرايط استفاده از وب سايت، در هر زمان اين "شرايط و الزامات" را مورد تجديد نظر قرار دهد. شما مقيد و متعهد به چنين تجديد نظرهايى هستيد و بنابرين لازم است هر از چند گاهي از اين صفحه ديدن نماييد تا از شرايط و الزامات جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شويد.

 

شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید