تبلیغات

seo.jpg

چالش ‌هایی که در تعیین قیمت پروژه سئو وجود دارد!

اگر شما بخواهید که خدمات سئو خود را به یک شرکت یا یک تیم سئوکار بسپارید، باید بدانید که قیمت گذاری پروژه‌های سئو چگونه انجام می‌شوند. مشخص‌کردن قیمت برای خدمات سئو به عوامل مختلفی بستگی دارد.

hogma.jpg

مطمئن‌ترین راه برای تشخیص بارداری با آزمایش BHCG!

تست بارداری را می‌توان با استفاده از نمونه خون یا ادرار به منظور بررسی هورمون HCG در بدن انجام داد. این آزمایش به متخصص زنان و زایمان کمک می‌کند تا بارداری فرد را تشخیص دهد. علاوه بر این برخی از انواع بیماری مانند سرطان‌ها در آقایان مربوط به بیضه‌ها نیز با انجام این آزمایش مشخص خواهد شد.

gfgf.jpg

افزونه های رایگان فروشگاه ساز، ابزار وردپرس حرفه ای برای توسعه سایت

افزونه های رایگان فروشگاه ساز، ابزار وردپرس حرفه ای برای توسعه سایت وردپرس با داشتن افزونه های متنوع کار طراحی سایت را آسان می کند به خصوص اگر می خواهید یک سایت فروشگاهی داشته باشید با افزونه ...

main.JPG

ری اکت چیست؛ ۴ ویژگی مهم آن

ری اکت چیست . React کتابخانه‌ای برای کمک به توسعه دهندگان در ساخت رابط های کاربری (UI) است. ری اکت چیست. یک جزء ترکیبی از HTML و جاوا اسکریپت است که تمام منطق مورد نیاز برای نمایش بخش کوچکی از یک UI بزرگتر را در بر می‌گیرد. هر یک از این مؤلفه‌ها را می‌توان در قسمت های پی در پی پیچیده یک برنامه ساخت. در این مقاله به شما خواهیم گفت React چیست و در ادامه با مزیت‌های آن آشنا خواهیم شد.

triboon.jpg

فرق سطح بندی سنیور و جونیور در برنامه نویسی چیست؟

آیا به دنبال فرصت‌های استخدام کارآموز برنامه نویسی در زمینه‌ای مرتبط با علاقه و مهارت‌های خود هستید؟ آیا می‌دانید سطح مهارتی متناسب با مهارت‌های شما در حوزه برنامه نویسی چه نام دارد؟ پاسخ به این سوالات ممکن است در ظاهر کمی ساده به نظر برسد، اما در حقیقت تعیین مرز مهارت‌های یک برنامه‌نویس کار تقریبا دشواری است.

Untitled-1.jpg

5 ترند دکوراسیون آشپزخانه که در سال 2022 حکمفرما خواهد بود

دو سالی که پشت سر گذاشتیم باعث شد تا بیشتر به جزئیات منزل توجه کنیم و چیدمان خاص منزل و آشپزخانه اهمیت بیشتری پیدا کند. در طول مدتی که درگیر ویروس کرونا بودیم و مجبور بودیم در محیط خانه بمانیم تنها کاری که می توانستیم برای تغییر یکنواختی زندگی انجام دهیم تغییر فضایی بود که بیشتر وقت خود را در آن سپری می کردیم.

Untitled-1.jpg

5 راه رایگان و آسان برای بهبود مهارت های کامپیوتری

تکنولوژی دنیای کسب ‌و کار را متحول کرده است. این روزها افراد و مشاغل برای انجام کارها به‌شدت به دنیای تکنولوژی وابسته هستند. درنتیجه، افرادی که دارای مهارت‌های کامپیوتری هستند می‌توانند شغل‌های بهتر و با درآمدهای بیشتری داشته باشند.

Untitled-1.jpg

این تلفن های همراه بیشترین ظرفیت باتری را در اختیار شما می‌گذارند

تصمیم‌گیری در مورد خرید یک گوشی موبایل هوشمند، کار آسانی نیست. همه ما برای عکس‌های اینستاگرام خود به گوشی‌ای نیاز دارید که عملکرد آن درجه‌یک باشد و با دوربینش نیز بتوان عکس‌های باکیفیتی گرفت. بااین‌حال، در این میان ظرفیت باتری گوشی موبایل نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.