تبلیغات

ps5.jpg

بهترین دسته بازی ps5

همانطور که می‌دانید صنعت بازی روز به روز در حال پیشرفت است و در حال حاضر افراد زیادی در رده‌های سنی مختلف هستند با استفاده از کنسول‌های بازی همچون ps5 اوقات فراغت خود را سپری می‌کنند. یکی از مواردی که در لذت بردن از بازی تأثیر مستقیم می‌گذارد استفاده از دسته‌های ارگونومیک و استاندارد است.

tabligh.jpg

نحوه دریفت کشیدن با ماشین کنترلی

افرادی که علاقه خاصی به ماشین کنترلی دارند قطعا برای یادگیری روش‌های جدید استفاده از کاربردهای ماشین کنترلی نیز مشتاق هستند. به جز راندن ماشین کنترلی، می‌توان حرکات جالبی نظیر پرش زدن، سرعت بالا رفتن و دریفت کشیدن با ماشین کنترلی را روی آن انجام داد که لذت بسیار خاصی برای طرفداران علاقه مندان ماشین کنترلی به همراه دارد.

seo.jpg

چالش ‌هایی که در تعیین قیمت پروژه سئو وجود دارد!

اگر شما بخواهید که خدمات سئو خود را به یک شرکت یا یک تیم سئوکار بسپارید، باید بدانید که قیمت گذاری پروژه‌های سئو چگونه انجام می‌شوند. مشخص‌کردن قیمت برای خدمات سئو به عوامل مختلفی بستگی دارد.

hogma.jpg

مطمئن‌ترین راه برای تشخیص بارداری با آزمایش BHCG!

تست بارداری را می‌توان با استفاده از نمونه خون یا ادرار به منظور بررسی هورمون HCG در بدن انجام داد. این آزمایش به متخصص زنان و زایمان کمک می‌کند تا بارداری فرد را تشخیص دهد. علاوه بر این برخی از انواع بیماری مانند سرطان‌ها در آقایان مربوط به بیضه‌ها نیز با انجام این آزمایش مشخص خواهد شد.

gfgf.jpg

افزونه های رایگان فروشگاه ساز، ابزار وردپرس حرفه ای برای توسعه سایت

افزونه های رایگان فروشگاه ساز، ابزار وردپرس حرفه ای برای توسعه سایت وردپرس با داشتن افزونه های متنوع کار طراحی سایت را آسان می کند به خصوص اگر می خواهید یک سایت فروشگاهی داشته باشید با افزونه ...

main.JPG

ری اکت چیست؛ ۴ ویژگی مهم آن

ری اکت چیست . React کتابخانه‌ای برای کمک به توسعه دهندگان در ساخت رابط های کاربری (UI) است. ری اکت چیست. یک جزء ترکیبی از HTML و جاوا اسکریپت است که تمام منطق مورد نیاز برای نمایش بخش کوچکی از یک UI بزرگتر را در بر می‌گیرد. هر یک از این مؤلفه‌ها را می‌توان در قسمت های پی در پی پیچیده یک برنامه ساخت. در این مقاله به شما خواهیم گفت React چیست و در ادامه با مزیت‌های آن آشنا خواهیم شد.

triboon.jpg

فرق سطح بندی سنیور و جونیور در برنامه نویسی چیست؟

آیا به دنبال فرصت‌های استخدام کارآموز برنامه نویسی در زمینه‌ای مرتبط با علاقه و مهارت‌های خود هستید؟ آیا می‌دانید سطح مهارتی متناسب با مهارت‌های شما در حوزه برنامه نویسی چه نام دارد؟ پاسخ به این سوالات ممکن است در ظاهر کمی ساده به نظر برسد، اما در حقیقت تعیین مرز مهارت‌های یک برنامه‌نویس کار تقریبا دشواری است.

Untitled-1.jpg

5 ترند دکوراسیون آشپزخانه که در سال 2022 حکمفرما خواهد بود

دو سالی که پشت سر گذاشتیم باعث شد تا بیشتر به جزئیات منزل توجه کنیم و چیدمان خاص منزل و آشپزخانه اهمیت بیشتری پیدا کند. در طول مدتی که درگیر ویروس کرونا بودیم و مجبور بودیم در محیط خانه بمانیم تنها کاری که می توانستیم برای تغییر یکنواختی زندگی انجام دهیم تغییر فضایی بود که بیشتر وقت خود را در آن سپری می کردیم.