درباره ما

faceit.png

فناوری امروزه جز جدایی ناپذیر زند گی های مدرن است. در جهان بیش ازهزاران, هزار خبر گزاری و وب سایت در حا ل گزارش و نشر آن چه در جهان فناوری می گذرد هستند و میلیون ها نفر به دلیل متفاوتی چون کسب و کار, تحصیلات, تحقیقات و حتی بسیاری به دلیل کنجکاوی و علاقه مندی مخاطبان این خبر گزاری ها و وب سایت ها هستند.

جامعه رو به رشد امروزی ایران از این قاعده ی جها نی مستثنا نیست . با نیاز شدیدی که جامعه  نسبت به دانستن, رشد , یاد گیری وهمگام شدن با دنیای پر سرعت فناوری دارد , وب سایت ها وخبرگزاری های متعددی به مسائل دنیای فناوری می پردازند که هر کدام سبک و ویژگی های خود را دارند.

پایگاه خبری چهره و اخبار فناوری , سایتی خبری ,تحلیلی و آموزشی است که در زمینه ی فناوری اطلاعات فعالیت می کند.

با هدف پیشرفت و آگاه سازی فارسی زبانان پایگاه چهره و اخبار فناوری را راه اندازی کرده ایم.

در این سایت تلاش می شود اخبار متفاوتی از دنیای IT از قبیل خانه هوشمند ,برنامه نویسی, لینوکس, ویندوز, رباتیک, سخت افزار, شبکه و انواع گجت ها با زبانی ساده و قابل فهم برای عموم مردم منتشر کنیم.

وجه تمایز چهره و اخبار فناوری نسبت به وب سایت های دیگر نگاه متفاوت به اخبار تکنولوژی است. به طوری که با اندک اطلاعات در این زمینه, مخاطبان بتوانند از مطالب واخبار به بهترین شکل لذت ببرند و باعث ارتقا سطح آگاهی آن ها شود.

هدف دیگر وب سایت ما گسترش فرهنگ به روز کردن اطلاعات وآشنایی بافناوری های نوین است, که همین موضوع فرهنگ گذاری و اشتراک اطلاعات باعث می شود بیاموزیم که چگونه از فضاهای مجازی امروزی برای ارتقای آگاهی خود استفاده کنیم.

بعد از اهمیت رساله ی گزارش اخبار جدید و به روز, ما در این وب سایت به بررسی محصولات می پردازیم تا راهنمایی باشیم برای افرادی که قصد خرید محصولات فناوری را دارند.

هدف بعدی ما که باعث خوشنودی گروه است, معرفی شرکت های کوچک و دانش بنیان به واسطه ی معرفی آن ها در سایت به صورت رایگان خواهد بود.

همچنین آمادگی خود را برای معرفی وحمایت از شرکت های داخلی وپوشش اخبار آن ها را اعلام می کنیم.

اخبار وگزارش های سایت تمامأ از منابع به روز انگلیسی زبان هستند ودرپایان هر مطلب منبع ولینک آن ذکر شده است.

هشتک های مرتبط با هر موضوع در انتهای مطلب حک شده و مخاطبان می توانند با استفاده از سیستم جستوجوی سایت به مطالب مختلف دسترسی داشته باشند.

هر گونه نقد وپیشنهاد خود را می توانید از طریق در گاه های مختلف به ما برسانید خوشنودیم که مخاطبان ما هستید.

احسان تمیس

صاحب امتیاز : احسان تمیس
پست الکترونیکی : E.TAMIS [@] faceit [.] ir

سید مهدی مهاجرزاده

مدیر مسئول : سید مهدی مهاجرزاده

پست الکترونیکی : m.mohajerzadeh@faceit.ir

MOJZVEZZ.jpg

پروانه‌ی فعالیت پایگاه خبری چهره و اخبار فناوری


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر