طرفداران کپکام خواستار انتشار بازی‌های جدید Dino Crisis و Mega Man هستند

capcom

شرکت کپکام همراه با یک نظرسنجی در وب‌سایت رسمی، از بازیکنان درخواست کرده تا سری بازی محبوب خود که خواستار انتشار عناوین جدید برای آن هستند را انتخاب کنند. هرچند که این نظرسنجی همچنان ادامه دارد اما آرای ثبت شده بازیکنان نشان می‌دهد که طرفداران خواستار بازگشت دو سری بازی Dino Crisis و Mega Man هستند.

کپکام نظرسنجی خود را با عنوان "انتخابات فوق‌العاده" (Super Elections) در بهمن ماه منتشر و همراه با 10 سوال راجع به بخش‌های مختلف در وب‌سایت Capcom Town، نظر بازیکنان را راجع به عملکرد شرکت و بازی‌های موردعلاقه آن‌ها را جویا شده است. در یکی از این سوالات این نظرسنجی که 20 گزینه برای آن قرار داده شده، پرسیده شده است: "آیا عنوانی در سری بازی‌های کپکام (شامل بازی‌های اسپین‌آف) وجود دارد که خواستار انتشار نسخه جدید از آن باشید؟"

بازیکنان می‌توانند تا تاریخ ۱۲ آوریل (24 فروردین) به ثبت آرای خود در این نظرسنجی اقدام کنند اما تعداد رای‌های ثبت شده نشان می‌دهد که سری بازی‌های Dino Crisis و Mega Man، بالاترین آرا را کسب کرده‌اند و بسیاری از طرفداران خواستار نسخه جدید این دو سری بازی هستند.

رتبه‌های دوم و سوم متعلق به سری‌های Ace Attorney و Resident Evil بوده و بازی‌های Onimusha، Devil May Cry، Darkstalkers، Okami و Breath of Fire نیز در رده‌های پایین‌تر قرار گرفته‌اند.

آخرین ساخته شرکت کپکام یعنی عنوان دراگون دوگما 2 به تازگی منتشر شد و به نظر می‌رسد که این شرکت در کنار توسعه عناوین رزیدنت اویل، سعی در ساخت عنوانی جدید براساس نظر بازیکنان را دارد. هرچند که نظرسنجی کپکام به معنای ساخت قطعی بازی انتخاب شده نیست اما می‌تواند در تصمیمات آینده شرکت اثرگذار باشد و براساس تعاملاتی که با بازیکنان داشته‌اند، عنوان مورد علاقه آن‌ها را بسازند.

در صورت انتشار آرای نهایی یا خبر ساخت بازی‌های جدید توسط شرکت کپکام، اخبار مربوطه را در فیسیت قرار خواهیم داد. با ما همراه باشید.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: videogameschronicle.com

photo_2023-11-11_16-30-34.jpg

امیرحسین چروم - تولید کننده محتوا

من یک نویسنده و تولیدکننده محتوا هستم که به دنیای گیم و تکنولوژی و همچنین فیلم و سریال علاقه مندم.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر