استودیوی لاریان در حال تصمیم‌گیری برای ساخت بازی بعدی است

larian studio

در روز گذشته، توسعه‌دهندگان استودیوی لاریان گردهم آمدند تا راجع به عنوان بعدی خود تصمیم‌گیری کنند. تقریبا یک سال پس از عرضه، Baldur’s Gate 3 همچنان به عنوان یکی از برترین بازی‌های ساخته شده شناخته می‌شود و با وجود کسب جوایز متعدد، استودیوی لاریان قصد ندارد به این موفقیت بسنده کند.

طبق پست اخیر سوین وینکه، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران لاریان در توییتر، این استودیو در حال برنامه‌ریزی برای اثر بعدی خود است. در این پست آمده است: "دو سال پیش دقیقا در همین مکان برای بحث در مورد اتمام Baldur’s Gate 3 دور هم جمع شدیم. این بار، هدف ما آغاز پروژه‌ای جدید است. روحیه‌ها بالاست، انگیزه‌ها عالی است و هر لحظه منتظر سیل ایده‌های خلاقانه هستیم."

جزئیات مربوط به عنوان بعدی لاریان در حال حاضر بسیار کم است. در کنفرانس ماه می Digital Dragons در لهستان، مشخص شد که یکی از پروژه‌های این استودیو با نام رمز Excalibur شناخته می‌شود.

larian studio team
-

وینکه در آن زمان طی گزارشی به وبسایت Gampepressure گفت: "اگر بخواهیم کاملا صادق باشیم، هنوز در حال کشف ماهیت این پروژه هستیم. ایده‌هایی داریم. تکه‌های زیادی از یک پازل بزرگ در اختیار داریم. اما اگر کسی در لاریان در حال حاضر به شما بگوید این بازی قرار است چه شکلی باشد، دروغ می‌گوید. آن‌ها نمی‌دانند، چون ما در حال امتحان کردن چیزهای مختلف هستیم. ایده داریم، اما ما یک شرکت مبتنی بر تکرار هستیم. پس تکرار می‌کنیم، تلاش می‌کنیم و آزمایش می‌کنیم."

آدام اسمیت، مدیر روایت بازی، همچنین فاش کرد که لاریان تلاش کرده بود تا ایده جذابی برای ساخت Baldur’s Gate 4 بعد از Baldur’s Gate 3‌ داشته باشد، اما در نهایت موفق به این کار نشد.

اسمیت در مصاحبه با وبسایت GamesRadar+ گفت: "برای ما، حس یک اثر ناتمام در Baldur’s Gate 3 وجود نداشت که بخواهیم آن را تکمیل کنیم. ما می‌خواستیم به دنیای دیگری برویم. تلاش کردیم و حتی ایده‌هایی را برای Baldur’s Gate 4‌ دنبال کردیم، اما آن شور و هیجان اولیه را نداشتیم. بنابراین به این نتیجه رسیدیم که سراغ آن نخواهیم رفت و بازی بالدرز گیت 4 ساخته نخواهد شد."

تا به امروز، Baldur’s Gate 3 بیش از 10 میلیون نسخه فروخته است و موفق‌ترین بازی سال 2023 از نظر تعداد جوایز کسب شده به شمار می‌رود.

اگر علاقه‌مند دنیای تکنولوژی هستید حتما شبکه‌های اجتماعی فیسیت را در اینستاگرام، تلگرام، روبیکا، توییتر و آپارات را دنبال کنید.

منبع خبر: gameranx.com

photo_2023-11-11_16-30-34.jpg

امیرحسین چروم - تولید کننده محتوا

من یک نویسنده و تولیدکننده محتوا هستم که به دنیای گیم و تکنولوژی و همچنین فیلم و سریال علاقه مندم.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر