توسعه‌ی آیفون تاشو به دلیل ضعف نمایشگرهای سامسونگ متوقف شده است

iphone fold.jpg

به نظر می‌رسد که اپل فرآیند توسعه گوشی آیفون تاشدنی را تا زمان نامعلومی به حالت تعلیق درآورده است.

افشاگری اعلام کرده است که به دلیل عدم توانایی شرکت‌های تأمین‌کننده نمایشگر در اطلاعات سخت‌گیرانه اپل، این پروژه متوقف شده است.

با توجه به اطلاعات افشاگر، اپل از سال ۲۰۱۶ در حال آزمایش گوشی‌های تاشدنی بوده و سامسونگ به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان اصلی نمونه‌هایی از نمایشگر تاشدنی برای آیفون و آیپد ارائه داده بود.

به نظر می‌رسد که پنل‌های جدید سامسونگ در حین آزمایش‌های دقیق اپل مشکل داشته‌اند و این اتفاق منجر به تعلیق کل پروژه شده است.

iphone_fold_concept_1.jpg
-

اطلاعات اعلام کرده‌اند که اپل در دو نمونه آزمایشی از گوشی آیفون با فرم‌فکتور پوسته‌صدفی کار کرده است و اگر فرآیند آزمایشات سخت‌گیرانه اپل به خوبی پیش نرود، ممکن است باعث لغو کل پروژه شود. در صورت عرضه، قیمت گوشی آیفون تاشدنی اپل بسیار بالا خواهد بود.

منبع این اطلاعات تاکنون سابقه قوی در افشاگری ندارد، بنابراین هنوز امکان حکم زدن در مورد لغو پروژه گوشی تاشدنی اپل با قطعیت وجود ندارد. همچنین وضعیت پروژه آیپد تاشدنی هنوز مشخص نشده است، اما احتمالاً ساخت آن محتمل‌تر از ساخت گوشی آیفون تاشدنی است.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: weibo

پویان معصومی.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

نویسندگی در حوزه تکنولوژی یکی از تفریحات و علاقه مندی‌های من به عنوان یک فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار است که به کار اصلی بنده تبدیل شده و تولید محتوا را به صورت ویژه‌ای دنبال می‌کنم.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.حتما در اینستاگرام من را دنبال کنید.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر