اخبار و مقالات

Untitled-1.jpg

8 مدل از بهترین گوشی‌های تاشو در سال 2023

گوشی‌های تاشو به دلیل استفاده از فناوری جدید، برای اکثر مردم جذابیت دارد اما به نظر شما خریدن یک گوشی با چند برابر قیمت فقط به دلیل تاشو بودن آن منطقی است؟ بهترین گوشی‌های این دسته کدامند؟ در این مقاله قصد داریم تا بهترین گوشی‌های تاشو که در سال 2023 ارزش خرید دارند را به شما معرفی کنیم.

kjlhjhjk.jpg

ردمی بادز 5 با فناوری حذف نویز و شارژدهی بالای باتری معرفی شد

شیائومی به تازگی ایرباد بی‌سیم جدید خود با نام ردمی بادز 5 را معرفی کرده است. این ایرباد با قیمت کمتر از 30 دلار عرضه می‌شود و از ویژگی‌های مهمی مانند تکنولوژی حذف نویز بهره می‌برد.

hacker.jpg

دسترسی به سایت وزارت علوم قطع شد؛ دوباره یکی از سرویس‌های دیگر دولتی هک شد

در ظهر امروز، یک گروه هکر اعلام کرد که سایت وزارت علوم را هک کرده و اطلاعاتی به دست آورده است. با این حال، وزارت علوم ادعای این گروه هکر را تأیید نکرده و اعلام کرده است که در حال بررسی این موضوع می‌باشد.

tell.jpg

استوری به کانال‌های تلگرام افزوده شد؛ اما با یک الزام سخت‌گیرانه

کانال‌های تلگرام با دریافت Boost از کاربران می‌توانند انتشار استوری را شروع کنند. این امکان اخیراً به کاربران پریمیوم ارائه شد و پس از مدتی به نسخهٔ رایگان تلگرام نیز گسترش یافت. با این حال، مشاهدات نشان می‌دهد که استوری برای برخی از کاربران در کشورهای ایران و روسیه هنوز به‌صورت گسترده فعال نشده است.

fgngfhmnjghj.jpg

هواوی قرار است به قلب تپنده حوزه هوش مصنوعی در چین تبدیل می‌شود

معاون شرکت هواوی، منگ وانژو، در طی رویداد Huawei Connect به تشریح اهمیت بسترهای قدرتمند محاسباتی در حوزه هوش مصنوعی اعلام کرد که هواوی تعهد دارد تا بسترهای محاسباتی مورد نیاز برای توسعه هوش مصنوعی در چین ایجاد کند.