اخبار و مقالات

گلکسی بادز پلاس

تصاویر اولیه از گلکسی بادز پلاس منتشر شد؛ هدفون بی سیم بعدی سامسونگ

سامسونگ مدتی است که هدفون‌های بی سیم زیادی را تولید می‌کند و با افزایش تقاضا برای هدفون کاملا وایرلس، نتظار می رود که این شرکت خط تولید TWS را افزایش دهد و منتظر گلکسی بادز پلاس هستیم.

github-android.png

دانلود Github برای اندروید - رونمایی از نسخه بتا

کارهای زیادی را می‌توانید در Github انجام دهید که به یک محیط توسعه‌ی پیچیده نیاز ندارند. Github با توسعه‌ی برنامه‌ی اندروید خود انجام این کارها را ساده‌تر کرده است. اکنون می‌توانید نسخه‌ی بتای این نرم‌افزار را دانلود کنید.

Untitled-11.jpg

هواوی جایگزین سرویس گوگل مپ را پیدا کرد

هواوی در حال آماده سازی برای آینده احتمالی بدون گوگل و اندروید است. توافق جدید با TomTom به هواوی امکان می دهد تا از نقشه ها و نرم افزارهای ناوبری این شرکت برای توسعه برنامه های موبایل خود استفاده کند.

شیراز مارکتینگ

با نشست های شیراز مارکتینگ بیشتر آشنا شوید

شیراز مارکتینگ جامعه‌ای عام المنفعه است که با هدف ارتقای دانش افراد و کسب و کارها در زمینه‌ی مارکتینگ و بازاریابی دیجیتال ایجاد شده. این جامعه نشست‌هایی را به صورت منظم هر دو هفته یک بار برگزار می‌کند. میهمانان این نشست‌ها فعالان حوزه کسب و کارند که تجربه‌ها و دیدگاهشان را در مورد موضوعات مختلف مربوط به بازاریابی و شیوه‌های مختلفی که استفاده کردند به شرکت کنندگان انتقال می‌دهند.

ماهواره ظفر

ماهواره ظفر با سیمرغ ایرانی به فضا پرتاب می شود

ماهواره ظفر که امروز از سوی دانشگاه علم و صنعت به سازمان فضایی ایران تحویل داده شده قرار است به پایگاه فضایی برای قرارگیری در مدار زمین منتقل و با ماهواره بر ایرانی «سیمرغ» به فضا پرتاب شود.