آپدیت اندروید 11 برای گوشی اقتصادی گلکسی A01 سامسونگ منتشر شد

گلکسی A01 سامسونگ و اندروید 11.jpg

سامسونگ امروز برای یکی از اقتصادی‌ترین گوشی‌هایش، گلکسی A01، آپدیت اندروید 11 را به عنوان اولین آپدیت نرم افزاری مهم ارائه کرده است.

سامسونگ مدتی است که در زمینه‌ی تولید گوشی‌های اقتصادی فعالیت دارد و گلکسی A01 هم یکی از همین گوشی‌های اقتصادی این کمپانی است که اواخر سال 2019 معرفی و راهی بازار شد. این گوشی در سال 2020 توانست محبوبیت بسیار زیادی در بین افرادی که به دنبال یک گوشی اقتصادی بودن به دست بیاورد. کاربرد گلکسی A01 سامسونگ صرفاً برای استفاده‌های کاملاً معمولی مانند وبگردی، استفاده از پیام رسان‌ها و... است و نمی‌توان انتظار انجام کارهای سنگین را از آن داشت.

این گوشی در ابتدا با سیستم عامل اندروید 10 عرضه شده بود. حالا اما روز گذشته شاهد آپدیت این گوشی به اندروید 11 و واسط کاربری One UI 3.0 بودیم. این اولین آپدیت نرم افزاریِ بزرگی است گلکسی A01 سامسونگ دریافت کرده است و شماره‌ی این آپدیت هم A015FXXU4BUD8 است. به واسطه‌ی این آپدیت، سیستم عامل و رابط کاربری گلکسی A01 به شکل کاملاً جدیدی تبدیل خواهد شد و قابلیت‌هایی مانند نوتیفیکیشن‌های بهبود یافته، اجازه‌ی دسترسی یک باره، ارتقاء کنترل رسانه، گروه بندی مکالمات در بخش نوتیفیکیشن‌ها، کنترل مجتمع رسانه‌ و همچنین بهبودهای امنیتی و عملکردی و... را شاهد خواهید بود.

در حال حاضر و با توجه به اطلاعاتی که اکنون در دست است، فعلاً آپدیت اندروید 11 برای گلکسی A01 سامسونگ، صرفاً در روسیه ارائه شده است اما زمان زیادی طول نخواهید کشید که در سایر نقاط جهان و به صورت جهانی شاهد ارائه‌ی این آپدیت نرم افزاری باشیم.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: gsmarena


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر