گیم‌پلی 13 دقیقه‌ای از بازی Assassin’s Creed Shadows منتشر شد

assassin-s-creed-shadows

استودیو یوبی‌سافت، اولین گیم‌پلی طولانی از بازی Assassin’s Creed Shadows را در مراسم یوبی‌سافت فورارد 2024 منتشر کرد. این ویدیوی ۱۳ دقیقه‌ای، ماجراجویی یاسوکه و نائوئی، شخصیت‌های اصلی بازی را به نمایش می‌گذارد و بازیکنان را کمی بیشتر با این دو شخصیت آشنا می‌کند.

بازی Assassin’s Creed Shadowsدر تاریخ 25 آبان ۱۴۰۳ منتشر و داستان آن در ژاپن قرن شانزدهم روایت می‌شود. در این گیم‌پلی جدید، شاهد مبارزات، کات‌سین‌های داستانی، بخش‌هایی از نحوه مخفی‌کاری و همچنین برخی از جزئیات موجود در جهان این بازی خواهیم بود.

یوبی‌سافت درباره‌ی این بازی می‌گوید: "کشور در حال حرکت به سمت یک مسیر وحشیانه است، جایی که با ظهور ائتلاف‌های جدید و نفوذهای فاسد خارجی، ناآرامی‌ها در حال افزایش است."

بازیکنان داستان‌های نائوئی، یک شینوبی ماهر از ایالت ایگا و یاسوکه، سامورایی قدرتمند افسانه‌ای را تجربه خواهند کرد. در این بازی، داستان‌های شخصی آن‌ها را کشف می‌کنید، با شخصیت‌های مهم تاریخی ملاقات می‌کنید و سرنوشت مشترک این دو را در حالی که دوره‌ی جدیدی را برای ژاپن رقم می‌زنند، شکل می‌دهید.

طبق گفته‌ی یوبی‌سافت، هر شخصیت با سبک بازی متفاوتی کنترل می‌شود. این کمپانی ماه گذشته اعلام کرد: "بازیکنان به عنوان نائوئی و یاسوکه می‌توانند بر دو سبک بازی مکمل هم تسلط پیدا کنند. هر شخصیت دارای مسیر پیشرفت، مهارت‌ها، سلاح‌های مختلف و قدرتهای خاص خود است.

راه‌های زیادی برای تکمیل ماموریت‌های این بازی وجود خواهد داشت و اینکه بازیکنان مهارت‌های مخفی‌کاری نائوئی یا مهارت‌های جنگی یاسوکه را انتخاب کنند، به عهده بازیکنان خواهد بود. با نائوئی، بازیکنان با استفاده از نور، صدا، سایه‌ها و تغییر محیط برای جلوگیری از شناسایی توسط دشمنان، مکانیک نفوذ دقیق را تجربه خواهند کرد. درحالی‌که با یاسوکه، قادر خواهند بود تا به صورت وحشیانه گروه‌های بزرگی از دشمنان را از بین ببرد."

در گیم‌پلی جدید، محیط جذاب ژاپن به نمایش گذاشته شده است که بسیار طراحی زیبا و دقیقی به نظر می‌رسد اما با توجه به ویدیو، سیستم مبارزه نیز بهبود یافته است؟ با وجود نقدهای منفی و تغییرات صورت گرفته در این بازی، امکان موفقیت این عنوان وجود دارد؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

اگر علاقه‌مند دنیای تکنولوژی هستید حتما شبکه‌های اجتماعی فیسیت را در اینستاگرام، تلگرام، روبیکا، توییتر و آپارات را دنبال کنید.

منبع خبر: videogameschronicle.com

photo_2023-11-11_16-30-34.jpg

امیرحسین چروم - تولید کننده محتوا

من یک نویسنده و تولیدکننده محتوا هستم که به دنیای گیم و تکنولوژی و همچنین فیلم و سریال علاقه مندم.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر