به نظر می‌رسد استودیو BioWare در حال توسعه یک بازی معرفی نشده است

bioware games

فرصت شغلی که به تازگی منتشر شده، نشان می‌دهد که استودیو BioWare در حال توسعه یک عنوان معرفی نشده است و ممکن است علاوه بر بازی‌های Dragon Age: Dreadwolf و Mass Effect 5، یک بازی دیگر نیز در دست توسعه باشد.

استودیو BioWare اعلام کرده به یک مدیر توسعه موقت نیاز دارند که بخشی از وظایف او، هماهنگی بین تیم‌های 2-3 پروژه مختلف است. این استودیو، ساخت دو پروژه جدید یعنی Dragon Age: Dreadwolf و بازی بعدی Mass Effect 5 را تایید کرده بود اما با توجه به فرصت شغلی جدید، احتمال دارد که استودیو در حال توسعه یک بازی معرفی نشده باشد.

این استودیو در سال 2023، توسعه محتوای جدید و آپدیت‌های بازی MMO جنگ ستارگان به نام Star Wars: The Old Republic را به استودیو دیگری واگذار کرد تا تمرکز خود را بر روی ساخت دو بازی Dragon Age: Dreadwolf و Mass Effect 5 قرار دهد؛ بنابراین توسعه این بازی نمی‌تواند به عنوان پروژه سوم نام‌گذاری شود. البته در لیست شغلی، اعلام شده است که درخواست کار بر روی 3 پروژه را دارند و احتمال دارد که مورد سوم، ساخت یک موتور بازی‌سازی یا افزودن تیمی جدید به بازی‌های در حال ساخت باشد.

dragon age
-

همانطور که پیش از این اعلام شد، اکثر توسعه‌دهندگان استودیو BioWare در پروژه دراگون ایج مشغول به کار هستند و بخش دیگری از تیم به توسعه بازی بعدی ماس افکت مشغول است؛ بنابراین اگر پروژه سوم یک بازی جدید باشد، احتمال می‌رود که در مراحل ابتدایی توسعه قرار گرفته و هنوز آماده رونمایی نمی‌باشد.

شایعاتی در رابطه با پروژه جدید این استودیو منتشر شده و اعلام می‌کند که عنوان جدید، بازسازی نسخه اولیه بازی به نام Dragon Age: Origins خواهد بود اما به دلیل انتشار این اطلاعات توسط یک منبع ناشناس، نمی‌توان صحت آن را تایید کرد. البته شایعات به نظر منطقی می‌آید؛ چراکه سه نسخه اول از بازی Mass Effect نیز چندی پیش بازسازی و با نام Mass Effect Legendary Edition منتشر شد.

هرچند که نسخه جدید بازی دراگون ایج در حال توسعه می‌باشد اما بیش از یک دهه از انتشار آخرین بازی این سری به نام Inquisition می‌گذرد و نسخه اورجینال آن بیش از ۱۵ سال پیش عرضه شده است و با وجود گذشت زمان زیادی از انتشار، همچنان طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد و بازسازی آن می‌تواند فروش بالایی را کسب کند.

در حال حاضر، تمام اطلاعات منتشر شده در حد شایعات است و باید در انتظار انتشار اخبار رسمی از طرف استودیو BioWare باشیم. در حال حاضر، تمرکز اصلی این استودیو بر روی بازی جدید دراگون ایج است و امکان دارد در شوکیس تابستانه، اخبار مربوط به پروژه جدید خود را به صورت رسمی منتشر و اطلاعات آن را برای بازیکنان منتشر کند.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: thegamer.com

photo_2023-11-11_16-30-34.jpg

امیرحسین چروم - تولید کننده محتوا

من یک نویسنده و تولیدکننده محتوا هستم که به دنیای گیم و تکنولوژی و همچنین فیلم و سریال علاقه مندم.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر