هل‌دایورز ۲ موفق به شکست Dragon's Dogma 2 و بازگشت به جایگاه اول پرفروش‌ترین بازی استیم شد

helldivers 2

عنوان هل‌دایورز ۲ که عرضه بسیار موفقی را تجربه کرده بود، برای مدتی طولانی در رتبه اول پرفروش‌ترین بازی‌های استیم قرار گرفته بود. هرچند که انتشار آخرین عنوان شرکت کپکام به نام Dragon’s Dogma 2 باعث شد تا جایگاه نخست پرفروش‌ترین بازی‌های استیم به این عنوان تعلق گیرد اما اکنون گزارش شده که این مقام برای بار دیگر به هل‌دایورز 2 بازگشته است.

بازی هل‌دایورز ۲ از زمان انتشار در ماه گذشته، با استقبال بی‌نظیر بازیکنان روبه‌رو شد و با شکستن رکوردهای بی‌شمار، جایگاه پرفروش‌ترین بازی‌های استیم را از آن خود کرد اما برای مدت کوتاهی، جایگاه خود را به بازی دراگون دوگما 2 داد. هرچند که بازی دراگون دوگما 2، یکی از موردانتظارترین بازی‌های سال بوده اما به دلیل وجود مشکلاتی مانند قراردادن میکروتراکنش، نقدهای منفی زیادی دریافت کرد و جایگاه خود به عئوان پرفروش‌ترین بازی را تنها یک هفته پس از انتشار، از دست داد.

از طرفی، محبوبیت بازی هل‌دایورز 2 در حال افزایش است و پس از سقوط دراگون دوگما 2، جایگاه قبلی خود به عنوان پرفروش‌ترین بازی استیم را به دست آورد. این عنوان موفق شده با فروش بسیار بالا، رکورد پرفروش‌ترین بازی پلی‌استیشن در استیم را به دست آورد.

Screenshot-2024-03-30-144643
-

بیش از 270 هزار نظر برای عنوان هل‌دایورز 2 در استیم درج شده و امتیاز بسیار مثبت (Very Positive) از طرف بازیکنان برای این بازی به ثبت رسیده است. یکی از دلایل محبوبیت عنوان هل‌دایورز 2، گوش دادن به نظر بازیکنان و اعمال درخواست‌های آن‌ها بوده و همراه با انتشار آپدیت‌های مختلف و ویژگی‌های جذاب، تجربه بازی را برای بازیکنان خود دوچندان کرده است.

درحالی که دیگر بازی‌های لایوسرویس مانند Suicide Squad و Skull and Bones شکست سنگینی را تجربه می‌کنند، هل‌دایورز ۲ موفق شده تا یک اثر بسیار محبوب را توسعه و عرضه کند. نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: tech4gamers.com

photo_2023-11-11_16-30-34.jpg

امیرحسین چروم - تولید کننده محتوا

من یک نویسنده و تولیدکننده محتوا هستم که به دنیای گیم و تکنولوژی و همچنین فیلم و سریال علاقه مندم.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر