نینتندو از سازنده شبیه‌ساز بازی‌های سوییچ در کامپیوتر و اندروید شکایت کرد

Yuzu-Switch-Emulator.jpg

یکی از محبوب‌ترین شبیه‌سازهای بازی کنسول سوییچ در کامپیوتر و اندروید، یوزو (Yuzu) است که تا به حال بسیاری از بازی‌های این کنسول را به صورت رایگان برای کاربران کامپیوتر و اندروید منتشر کرده است. در آخرین اخبار به دست رسیده، اعلام شده است که نینتندو از این برنامه، به دلیل ضربه بزرگی که به میزان درآمد نینتندو از فروش بازی وارد کرده، شکایت کرده است.

اگرچه بسیاری از افراد، شرکت نینتندو را به عنوان یک شرکت بازی‌های خانوادگی می‌شناسند اما همیشه به دنبال حفظ منافع خود بوده و با هرگونه دزدی، مقابله کرده است و در طول چندین دهه از موفقیت‌هایشان، نینتندو به دنبال هکرها، دزدان آی پی سخت‌افزار و دیگر کسانی که سعی در تجاوز به دارایی‌های شرکت را داشته‌اند، بوده. امروز، آن‌ها اعلام کردند که یک شکایت دیگر در راه است و از سازنده شبیه‌ساز Yuzu که بازی‌های نینتندو سوییچ را برای کاربران کامپیوتر و اندروید عرضه می‌کند، شکایت خواهند کرد.

شبیه‌سازها به افراد اجازه می‌دهند تا بازی‌های خاصی را بر روی پلتفرم‌هایی که برای آن طراحی نشده‌اند، پخش کنند. به‌عنوان مثال، تجربه یک بازی PlayStation بر روی Switch یا یک بازی Switch بر روی کامپیوتر، با کمک شبیه‌سازها اجرا می‌شوند. این شبیه‌سازها به بازیکنان اجازه می‌دهند تا بدون خرید کنسول‌های جدید یا خرید بازی‌ها، به تجربه آن بپردازند که باعث ایجاد یک سری مشکلات قانونی می‌شود. با این حال، نینتندو عملکرد این شبیه‌ساز را همانند دزدی از شرکت اعلام کرده و به همین دلیل، یک شکایت رسمی علیه Yuzu برای شبیه‌ساز کنسول Switch را راه‌اندازی کرده است.

شرکت نینتندو ادعا کرده است که این شبیه‌ساز به صورت غیرقانونی به بازی‌های سوییچ دست پیدا کرده است و مردم را به‌جای خرید بازی، به دزدیدن و تجربه آن‌ها در دیگر پلتفرم‌ها تشویق می‌کند. شکایات رسمی به تازگی صورت گرفته است و در صورت انتشار اطلاعات جدید در رابطه با این موضوع، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت. با فیسیت همراه باشید.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: gameranx.com

photo_2023-11-11_16-30-34.jpg

امیرحسین چروم - تولید کننده محتوا

من یک نویسنده و تولیدکننده محتوا هستم که به دنیای گیم و تکنولوژی و همچنین فیلم و سریال علاقه مندم.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر