احتمال ساخت پورت پلی‌استیشن 5 بازی Palworld قوت گرفت!

palworld

به تازگی خبری منتشر شده که نشان می‌دهد ممکن است ساخت نسخه پلی‌استیشن 5 بازی Palworld در لیست برنامه‌های استودیو سازنده قرار گرفته باشد. مدیر جامعه جهانی Pocketpair ممکن است به صورت غیرمستقیم به انتشار نسخه پلی‌استیشن 5 بازی Palworld اشاره کرده باشد.

بازی Palworld که با لقب پوکیمون با اسلحه نیز شناخته می‌شود، پس از انتشار اولیه‌ی دسترسی زودهنگام برای ایکس‌باکس و کامپیوتر در ژانویه سال جاری، دنیا را غافلگیر کرد. این بازی در اوج محبوبیت خود، با بیش از 2 میلیون بازیکن همزمان در استیم توانست رکورد هم‌زمان بازیکنان بازی‌های Counter-Strike 2 و Lost Ark و Dota 2 و Cyberpunk 2077و حتی Elden Ring را پشت سر بگذارد. اگرچه تعداد بازیکنان به تدریج کاهش یافته است، اما همچنان بیش از 24 هزار نفر تنها روی استیم به تجربه این بازی مشغول هستند.

مایکروسافت، بدون شک از موفقیت اولیه‌ی بازی بهره برد و Palworld به سرعت به محبوب‌ترین بازی سرویس گیم‌پس تبدیل شد. چند ماه پیش، پس از موفقیت بازی بر روی ایکس‌باکس و کامپیوتر، مدیرعامل Pocketpair درباره‌ی عرضه‌ی این عنوان برای پلتفرم‌های بیشتر و حتی تمایل خود برای واگذاری شرکت صحبت کرد. با گذشت سه ماه، Palworld همچنان انحصاری برای کامپیوتر و ایکس‌باکس باقی مانده است اما این موضوع ممکن است به زودی تغییر کند.

palworld-ps5
-

مدیر انجمن جهانی Pocketpair، نام بازی را به همراه چند قلب رنگی که احتمالاً اشاره به پلتفرم‌های فعلی بازی دارد، منتشر کرده است. او در ادامه‌ی پست خود، پس از گفتن "می‌خواهم قلب‌های بیشتری اضافه کنم، اما مطمئن نیستم چه رنگی مناسب است" یک قلب آبی رنگ نیز اضافه کرده است. همانطور که انتظار می‌رود، این پیام به عنوان اشاره‌ای مستقیم به عرضه‌ی Palworld برای پلی‌استیشن تلقی شده است.

با توجه به این توییت و صحبت‌های مدیرعامل Pocketpair چند ماه پیش، عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 محتمل به نظر می‌رسد. به محض دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این نسخه‌ی احتمالی پلی‌استیشن 5، شما را مطلع خواهیم کرد. آیا Palworld را پس از انتشار برای پلی‌استیشن 5 تجربه خواهید کرد؟ آیا عرضه‌ی بازی برای پلتفرم‌های دیگر همچنان تصمیم درستی است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

اگر علاقه‌مند دنیای تکنولوژی هستید حتما شبکه‌های اجتماعی فیسیت را در اینستاگرام، تلگرام، روبیکا، توییتر و آپارات را دنبال کنید.

منبع خبر: wccftech.com

photo_2023-11-11_16-30-34.jpg

امیرحسین چروم - تولید کننده محتوا

من یک نویسنده و تولیدکننده محتوا هستم که به دنیای گیم و تکنولوژی و همچنین فیلم و سریال علاقه مندم.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر