فروش Palworld در استیم به 15 میلیون نسخه رسید؛ این بازی اکنون بیش از 25 میلیون بازیکن دارد

palworld.jpg

بازی پل‌ورلد در زمان انتشار توانست به موفقیت چشم‌گیری دست پیدا کند و به نظر می‌رسد که موفقیت این بازی، همچنان ادامه دارد و در حال ثبت رکوردهای جدید است. استودیو پاکت‌پیر که وظیفه ساخت و انتشار بازی را به عهده داشته، اعلام کرده است که عنوان پال‌ورلد موفق به فروش بیش از ۱۵ میلیون نسخه در رایانه‌های شخصی شده است.

عنوان پل ورلد (Palworld) در زمان انتشار، تمام بازیکنان را شگفت زده کرد و به رکوردهای پی‌درپی دست یافت. این بازی موفق شد در 8 ساعت اولیه انتشار به فروش 1 میلیون و در 40 ساعت اولیه به فروش 3 میلیون نسخه دست پیدا کند. به نظر می‌رسد که میزان فروش این بازی، در حال بالارفتن است و با توجه به محبوبیت بالای آن در بین بازیکنان، ممکن است به محبوب‌ترین بازی سال ۲۰۲۴ تبدیل شود.

استودیو پاکت‌پیر (Pocketpair) همراه با انتشار یک پست در شبکه اجتماعی X (توییتر سابق)، اطلاعات جدیدی در رابطه با میزان فروش و تعداد بازیکنان اعلام کرده است.

آخرین اعلام تعداد بازیکنان این عنوان توسط استودیو، چندی پیش صورت گرفت و نشان می‌دهد که این بازی تنها در 22 روز، موفق به جذب 3 میلیون بازیکن شده است. دستیابی به این تعداد، یک دستاورد بسیار قابل توجه است، مخصوصا زمانی که بازی تنها بر روی دو پلتفرم عرضه شده و همچنین در سرویس Xbox Game Pass نیز موجود است؛ بنابراین بسیاری از پلیرهایی که اشتراک سرویس گیم‌پس را خریداری می‌کنند، نیازی به خرید و پرداخت هزینه کامل بازی را ندارند.

تعداد بالای فروش، بازی پل‌ورلد را به عنوان یکی از قوی‌ترین رقبا برای جایگاه پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۲۴ قرار می‌دهد. عنوان Palworld در کمتر از دو هفته به فروش ۱۲ میلیون نسخه دست یافت، درحالی که پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۲۳، هاگوارتز لگسی (Hogwarts Legacy) در دو هفته اول انتشار، ۱۱ میلیون نسخه را در PS5 ،Xbox Series X|S و رایانه شخصی فروخت. هرچند که بعدها توانست بیش از ۲۲ میلیون نسخه را به فروش برساند اما تعداد بالای فروش آن به دلیل عرضه نسخه‌های سوئیچ و PS4 بود.

با وجود عملکرد درخشان این بازی و شکستن رکوردهای مختلف از جمله رکورد بیشترین تعداد بازیکن همزمان و تبدیل شدن به محبوب‌ترین بازی سرویس گیم‌پس ایکس‌باکس، باید عملکرد این بازی در آینده را مشاهده کنیم. با وجود دیگر رقبای محبوب مانند Helldivers 2، آیا احتمال تبدیل شدن به پرفروش‌ترین بازی سال را دارد؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: mp1st.com

photo_2023-11-11_16-30-34.jpg

امیرحسین چروم - تولید کننده محتوا

من یک نویسنده و تولیدکننده محتوا هستم که به دنیای گیم و تکنولوژی و همچنین فیلم و سریال علاقه مندم.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر