داغ شدن A52 سامسونگ در دبی و جدایی پنل پشتی! تجربه تلخ پاول دوروف از گرمای دبی

drouv a52

پاول دوروف، بنیان‌گذار و مدیرعامل تلگرام، در توییتی عجیب از آسیب دیدن گوشی هوشمند خود به دلیل گرمای شدید هوا در دبی خبر داد.

این اتفاق نگرانی‌هایی را در مورد کیفیت ساخت و دوام گلکسی A52 سامسونگ، یکی از محبوب‌ترین گوشی‌های میان‌رده این شرکت، به وجود آورده است.

دوروف که به استفاده از گوشی‌های میان‌رده برای درک بهتر تجربه‌ی کاربران تلگرام معروف است، به مدت دو سال از گلکسی A52 به عنوان گوشی اصلی خود استفاده می‌کرد. او در توییت خود با انتشار تصویری از گوشی آسیب‌دیده، توضیح می‌دهد که پنل پشتی A52 در اثر گرمای زیاد از بدنه جدا شده است.

دوروف در کنایه‌ای به گرمای طاقت‌فرسای دبی، می‌نویسد: «به نظر می‌رسد گرمای دبی گوشی من را آنلاک کرده است.»


همچنین می‌توانید مطالعه کنید:

قابلیت رم پلاس با یک به‌روزرسانی به گلکسی A52 سامسونگ اضافه شد

گوشی سامسونگ گلکسی A52 معرفی شد؛ میان‌رده محبوب بالاخره از راه رسید


اگرچه دبی به عنوان یکی از گرم‌ترین شهرهای جهان شناخته می‌شود، انتظار می‌رود که گوشی‌های هوشمند در برابر چنین شرایطی دوام کافی را داشته باشند.

این اتفاق ناخوشایند برای دوروف، نگرانی‌هایی را در مورد کیفیت ساخت گلکسی A52 به وجود آورده و کاربران بسیاری را در مورد دوام این گوشی در برابر گرمای شدید هوا به تردید انداخته است.

انتخاب بعدی دوروف

دوروف در توییت خود به دنبال گوشی جدیدی است و باید دید که این تجربه تلخ او را از استفاده از گوشی‌های میان‌رده سامسونگ دور خواهد کرد یا خیر.

داستان داغ شدن A52 سامسونگ در دبی و جدایی پنل پشتی آن، تلنگری به سامسونگ برای بررسی دقیق‌تر کیفیت ساخت این گوشی محبوب میان‌رده است.

اگر علاقه‌مند دنیای تکنولوژی هستید حتما شبکه‌های اجتماعی فیسیت را در اینستاگرام، تلگرام، روبیکا، توییتر و آپارات را دنبال کنید.

منبع خبر: telegram-durov

پویان معصومی.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

نویسندگی در حوزه تکنولوژی یکی از تفریحات و علاقه مندی‌های من به عنوان یک فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار است که به کار اصلی بنده تبدیل شده و تولید محتوا را به صورت ویژه‌ای دنبال می‌کنم.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.حتما در اینستاگرام من را دنبال کنید.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر