سامسونگ گوشی مفهومی Flex Slidable را به نمایش گذاشت

Untitled-2.jpg

نمایشگاه CES 2022همراه با سوپرایزهای بزرگی بود؛ غول تکنولوژی کره‌ای نیز از این نمایشگاه عقب نماید و چندیدن محصول را به نمایش گذاشت که یکی از آن‌ها، یک گوشی مفهومی به نام Flex Slidable است. این دستگاه دیدگاه سامسونگ برای گوشی‌های آینده را به تصویر می‌کشد.

کمپانی سامسونگ دیسپلی تا به امروز توانسته در دنیا قدرت خود را به رخ بکشد و صفحه‌نمایش‌های مختلفی را راهی بازار کند، اما حالا شاهد استفاده از یکی از این پنل‌ها در یک گوشی مفهومی هستیم. این دستگاه همانطور که از نامش پیداست، یک پنل اضافه در کنارش دارد که کاربر در صورت نیاز می‌تواند به آن دسترسی پیدا کند.

همانطور که در ویدیوی بالا مشاهده می‌کنید، Flex Slidable شبیه یک گوشی عادی به نظر می‌رسد، اما زمانی که یک سوییچ را روی فریم فشار می‌دهید، یک نمایشگر دیگر ظاهر می‌شود. در این زمان کاربر به فضای بیشتری دسترسی پیدا می‌کند و در زمانی که به آن نیازی نداشته باشید، آن را دوباره به داخل بدنه برمی‌گرداند.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: XDA-Developers

پویان معصومی.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

نویسندگی در حوزه تکنولوژی یکی از تفریحات و علاقه مندی‌های من به عنوان یک فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار است که به کار اصلی بنده تبدیل شده و تولید محتوا را به صورت ویژه‌ای دنبال می‌کنم.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.حتما در اینستاگرام من را دنبال کنید.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر