جشنواره یلدای 98 شهر فافا؛ گوش به زنگ باشید

جشنواره صددانه یاقوت شهرفافا

شهر فافا برای سومین سال پیاپی، تصمیم دارد تا یلدا را در کنار شهروندان ارزشمندش باشد.

شهر فافا برای سومین سال پیاپی، تصمیم دارد تا یلدا را در کنار شهروندان ارزشمندش باشد.

جشنواره شب یلدا شهر فافا را تمامی کاربران با نام جشنواره صد دانه یاقوت می شناسند. در یلدای ۹۸، شهر فافا تصمیم دارد جشنواره صد دانه یاقوت را با پر طرفدار ترین کالاهای اخیر خود، با قیمت های غافلگیر کننده و باورنکردنی، ارائه دهد. در این میان شهر فافا شرایطی در نظر گرفته که شهروندانش بتوانند در روند نمایش سریعتر کالای مورد نظر خود، تاثیرگذار باشند و به عبارتی اختیار اولویت بندی در نمایش شدن کالاها را خود شما انجام دهید، که برای این کار باید کاملا گوش به زنگ باشید.

جشنواره صد دانه یاقوت از روز شنبه ۳۰ آذر آغاز و دوشنبه ۲ دی تمام می شود. روال برگزاری جشنواره در این 3 روز به این صورت است که، از ساعت ۱۰ صبح روز ۳۰ آذر، روزانه 7 عدد کالا با تخفیف ویژه ارائه می شود ولی همه کالاها به صورت همزمان نمایش داده نمی شوند و هر 2 ساعت یک بار، یک کالای آس با تخفیف یلدایی نمایش می شود.

1.jpg
-

سوال اینجاست که شهروندان به چه صورت باید وارد عمل شوند تا کالای خود را زودتر نمایش کنن؟!

کالاها در ابتدا قفل هستند و تنها دسته بندی ها نمایش داده می شوند. شما می توانید وارد صفحه جشنواره صد دانه یاقوت شهر فافا شوید و کالاهای مورد نظر خود را لایک کنید. با این کار شما، هم کالای مورد علاقه ی خود را به ما اعلام می کنید و هم به افزایش رتبه و امتیاز کالا کمک می کنید تا سریع تر نمایش داده شود.

2.jpg
-

البته راه دیگری هم به شما پیشنهاد می کنیم که با انجام آن سرعت افزایش امتیاز کالاهای شما بیشتر شود. صفحه یلدا را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا لایک کنند و امتیاز آن کالا بیشتر شود، و با افزایش تعداد لایک های هر کالا، احتمال زودتر باز شدن کالاها را افزایش دهید.

3.jpg
-

زمانی که یک کالا باز می شود، تنها 2 ساعت فرصت دارید تا کالا را با این قیمت خریداری کنید. البته به این نکته دقت داشته باشید که در این 2 ساعت احتمال ناموجود شدن کالا وجود دارد. پس گوش به زنگ باشید تا فرصت های طلایی شهر فافا را در جشنواره صد دانه یاقوت از دست ندهید.

4.jpg
-
Untitled-1 copy.jpg

واحد تبلیغات

فیسیت در بخش تبلیغات، در کنار شما و کسب و کارتان خواهد بود تا هر چه بیشتر دیده شوید. برای تبلیغات در فیسیت کافی است به آدرس info@faceit.ir ایمیل ارسال کنید و یا اینکه به شماره تلگرام 09306573092 بیام بدید.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر