شارژ خودکار؛ قابلیت جدید کیف پول دیجیتال مشترک اسنپ و آپ

شارژ خودکار؛ ویژگی جدید کیف پول اسنپ و آسان پرداخت.jpg

کیف پول دیجیتال مشترک اسنپ و آسان پرداخت، با اضافه شدن قابلیت شارژ خودکار، آپدیت شد.

دقیقا نیمه آبان ماه بود که اسنپ و آپ به صورت مشترک از کیف پول دیجیتال خود رونمایی کردند. حالا که حدود یک ماه از این ماجرا می‌گذرد، اولین و جامع‌ترین کیف پول دیجیتال ایرانی با ویژگی جدیدی آپدیت شده است.

کیف پول دیجیتال اسنپ و آپ چیست؟

کیف پول دیجیتال مشترک اسنپ و آپ، در اصل روش‌های پرداخت را برای کاربران ساده کرده‌اند.در واقع دیگر نیازی به ذخیره پول در اپلیکیشن‌های مجزا برای پرداخت نیست و با داشتن یک کیف پول واحد می‌توان تمام نیازهای روزمره را برطرف کرد. در حال حاضر کاربران اسنپ و اسنپ‌فود با استفاده از کیف‌ پول دیجیتال می‌توانند هزینه خدمات مورد نیاز خود را در اپلیکیشن اسنپ و آپ پرداخت کنند. به این معنا که با هر بار شارژ کیف پول در اپلیکیشن اسنپ، کیف پول کاربر در آپ نیز شارژ می‌شود؛ در نتیجه درخواست خودرو، پرداخت قبوض، رزرو هتل و بلیط و تراکنش‌های مالی روزمره‌ با کیف پول دیجیتال با سهولت و سادگی بیشتری انجام خواهد شد.

از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های کاربردی این کیف پول اسنپ و آپ می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • سادگی: برای هر بار پرداخت نیازی به وارد کردن اطلاعات نیست
  • امنیت: امنیت اطلاعات شما روی این اپلیکیشن‌ها تضمین شده است
  • سرعت: پرداخت با کیف پول دیجیتال در لحظه انجام می‌شود
  • استفاده از چند حساب بانکی همزمان

شارژ خودکار؛ قابلیت کاربردی جدید کیف پول اسنپ و آپ

حالا و در شرایطی که حدود 1 ماه از معرفی این کیف پول دیجیتال می‌گذرد، اسنپ اعلام کرده است که قابلیت شارژ خودکار به این کیف پول دیجیتال اضافه شده است. در واقع بعد از فعال کردن این قابلیت، به جای اینکه نیاز داشته باشید خودتان کیف پولتان را شارژ کنید، آسان پرداخت به صورت خودکار این کار را برای شما انجام خواهد داد.

برای این کار کافی است که تنها یکی از حساب‌های بانکی خود را به کیف پول دیجیتال متصل کنید. جالب اینجاست که می‌توانید طی یک قرارداد مشخص کنید که در بازه زمانی معیین، مبلغی با سقف مشخص، از حساب شما برداشت شده و به کیف پول دیجیتال‌تان اضافه شود.

برخی مشخصات و قابلیت‌های کیف پول اسنپ و آپ

عدم نیاز به وارد کردن مشخصات بانکی

با فعالسازی سرویس شارژ خودکار کیف پول، پس از درخواست خودرو از اپلیکیشن اسنپ می‌توانید تنها با انتخاب پرداخت از کیف پول، بدون نیاز به وارد کردن رمز دوم و مشخصات کارت بانکی هزینه‌ی سفر خود را پرداخت کنید.

اتصال کیف پول و حساب بانکی

سرویس شارژ خودکار، کیف پول شما را به حساب بانکی‌تان متصل می‌کند و امکان مدیریت سقف برداشت و تعیین محدوده زمانی را به کاربر می‌دهد. این سرویس یکی از روش‌های معمول پرداخت در جهان است که اکنون به واسطه‌ی محصول مشترک اسنپ و آپ می‌توانیم برای اولین‌بار در ایران از امکانات آن بهره ببریم و در مدیریت مالی از آن استفاده کنیم.

اخبار مرتبط:

تماس امن در اسنپ فعال شد؛ شماره خود را از دید راننده مخفی کنید

منبع خبر: اسنپ

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر