خدیجه زارعپور

IMG_20210301_202437.jpg

خدیجه زارعپور -

فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن معرفی محصول، اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


Redmi-Note-10.jpg

خانواده‌ی ردمی نوت 10 معرفی شدند؛ قدرتمندانی خوش قیمت

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار، ساعتی پیش شاهد معرفی گوشی‌های سری ردمی نوت 10 شیائومی بودیم که شامل سه عضو ردمی نوت 10، ردمی نوت 10 پرو و ردمی نوت 10 پرو مکس است. با معرفی این سه گوشی همراه فیسیت باشید.

random-number-generator-.jpg

سیستم لیزری بسیار سریع تولید اعداد تصادفی ساخته شد

اعداد تصادفی یکی از مهم‌ترین مسائل در حوزه‌ی امنیت و رمزنگاری است. سرعت تولید این اعداد تصادفی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که حالا دانشمندان موفق به ساخت سیستم لیزری شده‌اند که توانایی تولید اعداد تصادفی با سرعت به مراتب بالاتری نسبت به سیستم‌های فعالی را دارد.

مایکروسافت.jpg

ابزار رایگان ساخت وب سایت مایکروسافت راه‌اندازی شد

مایکروسافت برای کمک به کسب و کارهای کوچک، ابزار ساخت رایگان وب سایت را ارائه کرده است که تنها با استخراج اطلاعات از شبکه‌های اجتماعی‌تان، یک وب سایت را برای شما طراحی می‌کند.

بیل گیتس.jpg

بیل گیتس اندروید را نسبت به iOS ترجیح می‌دهد

بیل گیتس در گفتگویی، درباره‌ی مقایسه‌ی اندروید و iOS صحبت کرده و در این صحبت‌ها اشاره کرده است که به دلیل وجود نرم افزارهای از پیش نصب شده‌ی مایکروسافت روی گوشی‌های اندرویدی، این گوشی‌ها را ترجیح می‌دهد.