گلکسی نوت ۲۰ اولترا گواهی بلوتوث دریافت کرد

Untitled-1.jpg

یک داستان عجیب اما واقعی این است که گلکسی نوت 20 اولترا با شماره مدل SM-N986U گواهی بلوتوث را از Bluetooth SIG دریافت کرد، این در حالی است که در خبرهای منتشر شده قرار نبود این دستگاه، گواهی مربوزه را دریافت کند.

یکی از تحلیل‌گران به نام حوزه فناوری، زنجیره تامین سامسونگ را زیر نظر قرار داده و ادعا کرده که سامسونگ هیچ برنامه‌ای برای عرضه گلکسی نوت 20 اولترا ندارد و اعضای خانواده نوت شامل گلکسی نوت 20 و نوت 20 پلاس خواهد بود، اما تا به الان این حرف‌ها اشتباه درآمده است.

نباید این نکته را فراموش کرد که این یک محصول جدید نیست، در واقع در شایعاتی که قبلا خواندیم این گوشی را گلکسی نوت 20 پلاس شناختیم. این پرچمدار در گیک‌بنچ‌های مختلف دیده شد و به تحلیل درآمد حتی گیک‌بنچ Ice Universe نیز به این دستگاه پرداخت و از این خبر دریافتیم که این دستگاه با پردازنده معرفی نشده اسنپدراگون 865 پلاس رونمایی خواهد شد.

آنچه که می‌توان دریافت، این است که باید منتظر رونمایی از دو عضو این خانواده یعنی گلکسی نوت 20 و نوت 20 اولترا باشیم. که این خبرها سوالاتی برای همه کاربران به وجود می‌آورد که آیا این یک ترکیب درست و منطقی است؟ اگر بدین شکل باشد باید تفاوت زیادی بین دو مدل وجود داشته باشد.

سامسونگ در سال‌های اخیر همه را شگفت‌زده کرده و الان باید منتظر بمانیم تا ببینیم که آیا سامسونگ همگان را سوپرایز می‌کند. جای تعجب نیست که این رونمایی شامل دو دستگاه باشد اما دور از تصور هم نیست ارائه دو پرچمدار. این امکان هم وجود دارد که Bluetooth SIG به اشتباه این نام را در وب‌سایت خود قرار داده باشد.

پس باید همه ما منتظر رویداد معرفی سامسونگ باشیم تا ببینم که کدام خبرها صحیح‌تر است و باید تا چند روز دیگر وبسایت Bluetooth SIG را بررسی کنیم تا ببینیم اشتباهی رخ نداده است.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: gsmarena

پویان معصومی

پویان معصومی

دانشجوی رشته مهندسی نرم افزار هستم و کار اصلی بنده نویسند‌گی و بازاریابی محتوا است


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر