گلکسی نوت 20؛ پرچمدار آینده سامسونگ با نمایشگر 120 هرتزی بهبود یافته

گلکسی اس 20.jpg

اگرچه هنوز گلکسی اس 20 معرفی نشده است، اطلاعاتی درباره گلکسی نوت 20، پرچمدار بعدی سامسونگ فاش شده است.

این روزها بیشتر از هر چیزی در دنیا فناوری، انتظار رونمایی از گوشی‌های گلکسی اس 20 را می‌کشیم. با این وجود حالا منبع موثقی که در انتشار اخبار مربوط به سامسونگ شهرت دارد، در توئیتی اطلاعاتی درباره گلکسی نوت 20 را افشا کرده است.

بنا به این اطلاعات، گلکسی نوت 20 از نمایشگری با رفرش ریت 120 هرتزی بهره خواهد برد. این در حالی است که تا به اینجا می‌دانیم که گلکسی اس 20 از چنین نمایشگری بهره خواهد برد که البته هنوز رونمایی نشده است. البته تا به اینجا می‌دانیم که این نمایشگر در گلکسی اس 20 با محدودیت‌هایی همراه خواهد بود. برای نمونه زمانی که رفرش‌ریت نمایشگر روی 120 هرتز تنظیم شود، رزولوشن نمایشگر به FHD+ تغییر خواهد کرد. بنابراین در صورت استفاده از رفرش ریت 120 هرتزی، نمی‌توان از بهترین کیفیت نمایشگر استفاده کرد.

جالب اینجاست که در گلکسی اس 20 هم این قابلیت را شاهد خواهیم بود اما در این افشا، از کلمه بهبود یافته استفاده شده است که نشان می‌دهد نمایشگر گلکسی نوت 20 با گلکسی اس 20 تفاوت خواهد داشت.
در واقع انتظار داریم که سامسونگ نمایشگر نوت ۲۰ را همانند وان پلاس ۸ پرو طراحی کند تا بدون هیچگونه محدودیتی از رفرش ریت ۱۲۰ هرتز پشتیبانی کند. البته ناگفته نماند که چنین اقدامی می‌تواند سرعت خالی شدن باتری را به شدت افزایش دهد!

بنا به آخرین شایعات، گفته می‌شود که گلکسی نوت ۲۰ قرار است با طراحی مشابه با گلکسی اس ۲۰ معرفی شود. بنا به روال هر ساله سامسونگ، انتظار داریم که گوشی‌ گلکسی نوت 20 در ماه آگوست معرفی شود و بدون شک تا آن زمان اطلاعات زیادی درباره آن فاش خواهد شد.

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر