تصویر آیفون 13مینی فاش شد؛ دوربین دوگانه‌ی مورب

طراحی آیفون 13 مینی.jpg

به تازگی شاهد انتشار رندر و تصویری از آیفون 13 مینی هستیم که تجهیز آن به دور اصلی دوگانه را نشان می‌دهد که این دوربین‌ها به صورت مورب قرار گرفته‌اند.

اگرچه زمان زیادی تا معرفی آیفون‌های 13 باقی مانده است اما مدتی است که شایعات زیادی درباره‌ی این گوشی‌ها مطرح می‌شود. هفته‌ی گذشته رندرهایی از آیفون 13 مینی فاش شد که بازطراحی این گوشی در بخش دوربین را نشان می‌داد. درواقع در این رندر دوربین اصلی آیفون 13 مینی از دارای دو لنز است که این لنزها به جای اینکه به صورت عمودی زیر هم قرار بگیرند، به صورت مورب تعبیه شده‌اند. حالا امروز تصویر دیگری از این گوشی فاش شده است که این بار نمونه‌ی اولیه‌ی آن در دست یک فرد را نشان می‌دهد.

توجه داشته باشید که این تنها یک نمونه‌ی اولیه است و ماه‌ها تا ساخت و رونمایی از این گوشی باقی مانده است. از این رو در خصوص طراحی ظاهری آن نمی‌توانیم صد در صد مطمئن باشیم. با این حال اگر این طراحی همان چیزی باشد که اپل را به کار بگیرد، احتمالاً آیفون 13 معمولی هم از همین طراحی تبعیت کند.

با این وجود انتظار داریم که دو مدل Pro این گوشی، یعنی آیفون 13 پرو و 13 پرو مکس، چنین تغییری در طراحی را تجربه نکنند زیرا این گوشی‌ها باید سه لنز را در پنل مربعی دوربین جا بدهند.

به هر حال به نظر می‌رسد که دلیل تغییر در طراحی و جاگیری دوربین‌ها در آیفون 13 مینی، افزایش اندازه‌ی سنسورها باشد. از طرفی گویا قرار است که در همه‌ی آیفون‌های 13 شاهد افزایش ضخامت دوربین‌ها باشیم.

اخبار مرتبط:

آیفون 13 احتمالا اولین آیفون بدون پورت خواهد بود

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: gsmarena


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر